Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasonló összetételű, árú...

Hasonló összetételű, árú kutyatáp mint a Real Nature?

Figyelt kérdés

Régóta etetek RN-el. Elején a kutyámnak a kengurus nyulas jött be.


Mást ízűt nem igazán preferált, keveset evett belőle de nem fogyott egyiktől sem,több ízt kipróbáltunk. De most újra a kengurus nyulasat vettem és többet adok neki,mert fogyásnak indult. Ugye hiába azonos márka mindegyiknél fokozatosság elvét követtem és ahogy tisztán kapta ezt fogyásnak indult. 3 napja már többet adok neki. Több a kaki is. Nem hiszem,hogy sokat hasznosít belőle.


Ezért váltani szeretnék,de ötletelem sincs,hogy mire.


/Váltani mindenképpen csak augusztus 5.e után. Elutazunk csütörtökön és hétfőn jövünk haza,addig panzióban lesz. Semmiképpen nem akarok most a napokban váltani,addig emelt adagot kap./


Carnilove-ot próbáltuk,de magas rost tartalom miatt fosott tőle

N&D -t is próbáltuk, egy darabig ette utána nem igazán szagolt bele. Nem válogatós tudom,hogy nem ízlett neki,mert 3-4 szemeket evett belőle,annyit,hogy ne haljon éhen kb 6 napig bírtam nézni hogy ilyen keveset eszik,akkor is fogyásnak indult.

Platinumtól szintén fosott.

Aztán egy olasz táp márkát próbáltunk Mister Mixet,egy ismerősöm forgalmazta, attól meg vakarózni kezdett,csirkés volt. Halas ízűt nem ette meg.



Kistestű 8 éves ivartalan szuka



Sok tápot ismerek,de összetételben vhogy egyik se fogott meg, amelyik meg igen nos 2,5 kg tápért 10-13 ezret nem akarok fizetni :D


Nagy kiszerelés meg nálunk nem jöhet szóba, pont az ND-nél szívtam meg 12 kg-sat megrendeltem és ugye nem ette, elkellett adnom.


2019. júl. 28. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom a ND nél nincs 12 kilós ..



Egyébként én Brit care -t etetek . Ízlik neki elkezdett hízni is . A kaki sem olyan sok . (3 séta 3 kaki . Nagyo jó tápnak ítélem meg . Plusz Brit care lacazolaj és a tál is fényesre van nyalva :)

2019. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok . Egyébként 8 éves kortól már senior tápot vennék neki
2019. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


De van :)


Brit care-t mondta most egyik kolléganőm is. Holnap tud adni kóstolót :D

Lehet kipróbálom ezt, ha jó a széklet,szívesen eszi jó kondiban lesz akkor maradok ennél.



Egyébként az előző kutyám sem senior tápot kapott öreg korában,semmi baja nem volt, utolsó 8 hónapjában volt egy pici vese problémája arra már gyógytápot kapott, 16,5 évet élt :)


Senior tápok szénhidrát csökkentek,pont amiért az idős kutyák kevesebbet mozognak.

Nos 8 évesemmel simán labdázok több mint egy órát fáradhatatlan aktív kutya. Senior táptól szerintem lefogyna :)

Akkor váltok seniorra ha már kevesebbet fog mozogni, addig nem.

2019. júl. 28. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Az szép kor :)

Írj mindenképpen hogy bevállt e a táp .

2019. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kóstoló nagyon bejött neki keverem a realhoz, hétfőn fogok rendelni,mert még elég sok van a realból :D Kicsit fogyjon :D Majd ha már csak azt kapja jelentkezem :D
2019. aug. 9. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Zsír .. örülök :)
2019. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!