Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Brit Premium by Nature jó...

A Brit Premium by Nature jó táp? Elégedett vele aki azzal etet?

Figyelt kérdés
A búza összetevője zavaró, bár azt láttam a csomagolásán, hogy GMO meg szójamentes... Van itt valaki aki nem elégedett ezzel a táppal?

2018. dec. 31. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ezzel ettetem a kutyámat. XL-est eszik, a juniorral kezdtük, minden gond nélkül átálltunk a felnőtt változatra, most 7 hónapos. Azt eszi egy hónapja. Nagyon szereti, minden étkezésnél kiürül a tál.

Nagyon szépen fejlődik, normál ütemben, ami nagytestű kutyáknak extra fontos. Emellett joint aid-et adok még neki, ízületi támogatás gyanánt. Mást nem kap pluszban. A fogai gyönyörűek, a bundája dús, puha és fényes, tényleg nagyon szép tőle.


Az előző kutyám is brit premiumot evett, az adult és seniort, akkor még nem volt a by nature variáns, csak a sima. Ő is teljesen rendben volt, azért is vettem ezt a "kicsinek". Soha semmilyen eü baja nem volt, 14 évesen ment el (ő is extra nagy volt, 70 kiló).


Ha teheted neten rendeld, sokkal olcsóbban megkapod. (én akciótól függően 9-10 ezerért veszem a 15 kilós zsákot, de pl. az alphazoo-ban múlt héten 13500 Ft volt, ami azért elég durva)

2018. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy ár érték arányban az egyik legjobb táp. Sok tenyésztő is ezzel etet.
2018. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is ezzel etetünk, elégedettek vagyunk vele:) nagyon kiváló az ár-értek aránya
2018. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kipróbáljuk, köszönöm a válaszokat!

A Britshopról akarom rendelni, ott 8400 körül írják, 5000 Ft felett ingyenes szállítással :) Meg elvileg az a Brit kutyaeledelek hivatalos oldala is.

2019. jan. 1. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, onnan is rendelheted.

Az XL-es drágább, mint a többi, itt kicsivel több, mint 10.000 Ft.

2019. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagytestű kutyáknak való senior és junior változattal eddig nem volt gondom. Talán csak annyi, hogy a juniortól kicsit hígabb a széklete, illetve az előírásnál jóval több kell a kutyánknak belőle. Ár-érték arányban jó.
2019. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megrendeltem :)
2019. jan. 2. 05:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!