Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ember eszik a kutyáknak...

Ha ember eszik a kutyáknak szánt jutalomfalatból, lenne baja tőle?

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok, hogy valaki 1kg-t megeszik belőle, hanem egy harapásnyit

2019. júl. 29. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném... Én gyerekként sok tápot ettem :D
2019. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne.
2019. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Megehetné az ember a marhatőgyet is, a szemet is, és még nem mondom mi mindent a vágóhídi hulladékokból, ilyeneket is beledarálnak a kutyatápokba, nem lenne tőle bajunk, csak én mondjuk nem enném meg.
2019. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Eszik is! Csak virslinek, párizsinak, meg egyéb ilyen ínyencségnek becézük...
2019. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a szem és egyéb ínyencség még egész jól hangzik ahhoz képest, hogy halott állatokat, kutyát, macskát is beledarálnak.
2019. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kóstoltam a macskáim száraz tápját és azonkívül, hogy szörnyű íze van semmi bajom sem lett!:D
2019. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
az én papám rendszeresen eszi nasinak a száraz kutyakaját... ne kérdezzétek miért
2019. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja igaz, be kell nézni a fehérjefeldolgozókba, és mindjárt látjuk, milyen ínyencségek vannak benne (valóban mindenféle elhullott állatok tetemei).
2019. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Látom a #3 és én is (#5) le lettünk pontozva, pedig sajnos ez így van. Na igen, addig jó amíg az ember nem tudja mit tartalmaznak a magas hústartalmú tápok és jutalomfalatok, illetve a némelyik kaja, amiket embereknek szánnak.
2019. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!