Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen esetben kinek tudjuk...

Ilyen esetben kinek tudjuk adni a kutyust?

Figyelt kérdés
Vidéken élünk a közelben nem lakik más.Három napja a házunkhoz csapódott egy kóbor kutya.Azóta adunk neki enni inni de hosszú távon sajnos nem tudjuk befogadni mivel már van kutyánk.Körbe kérdezősködtünk de senki sem ismeri.Szinte biztos hogy valaki kirakta mert sovány és a nyakörve is le van szedve.
2019. júl. 29. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Chip nincs a kutyában?


A helyi gyepmesteri telep elvileg köteles elvinni, de ezek ugye nem a legjobb helyek... (Sok helyen ész nélkül altatnak.)


Kérhetnétek segítséget helyi állatvédő szervezetektől, esetleg Facebookos csoportokban is hirdethetnétek, hogy befogadót keres.

2019. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hogy tudom megnézni hogy van e chipje? Azt hittem azt csak azzal az eszközzel lehet megnézni.
2019. júl. 29. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Állatorvosnál, menhelyen van leolvasó.
2019. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért reménykedem, hátha mégis meg tudjátok tartani, ha már kiválasztott benneteket.
2019. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fotózd le szegényt és tedd fel a Facebookra, vagy könyörögd be valami menhelyre (ha nincs benne chip)

A gyepin elaltatják max 2 hét múlva.

2019. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!