Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lett ilyen feszült a kutya?

Mitől lett ilyen feszült a kutya?

Figyelt kérdés

Kölcsönkértem az egyik ismerősöm kutyáját, hogy kicsit elvigyem sétálni meg magamhoz a lakásba. Többször is volt már ilyen, szeret nálam lenni. A lakásban körbenézett, az ágyamnak arra a felére, amin alszok, fel is ugrott, remekül elvolt.

Aztán, amikor következőleg ment be a szobába, akkor elkezdett szimatolni az ágy másik oldalánál, és ideges lett. Morogni kezdett - még sosem hallottam morogni. Amikor kivezettem a szobából, és a folyosón voltunk, még akkor is morgott. A másik szobában kellett egy kicsi idő, mire megnyugodott.

Mielőtt vittem vissza a gazdájához, még egyszer benézett az ominózus szobába, és akkor is furán, bizalmatlanul szimatolt a levegőbe.


Mondom a plusz körülményeket:

- Volt a szobában egy nagy, macska alakú párna - viszont, miután eltettem, akkor is morgott.

- Két hete halt anyukám, mielőtt bevitték a kórházba, abban a szobában aludt ő is, mert jobban megközelíthető volt onnan a wc.Az ágynak azon az oldalán feküdt, amelyiknél szimatolt. Azóta persze már húztam ágyneműt, cseréltem a lepedőt. Esetleg az ő szagát érezte...? Nem tudom.



2019. aug. 4. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon sajnálom anyukádat . Részvétem !..


Viszon a kutyák macskák kisgyerekek simán látják a szellemeket valószínüleg ő láthatta érezhette hogy ott van valami .

2019. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Mondtam neki, hogy de, hát nincs ott semmi, de csak morgott tovább a levegőbe. Nem láttam még ilyennek, azért ijedtem meg egy kicsit, hogy mi zaklatta fel szegényt ennyire. :/

2019. aug. 4. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Minden kutya latja a szellemeket.
2019. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Jézusom amikor átmegy egy ilyen téma szellemekbe (meg úgy utalgat is rá a kérdés is...xd) érzem,hogy csökken körülöttem az emberek értelmi szintje.


Nem,nem látott szellemet a kutya.Rajtad kívül érzett ott egy másik illatot ami az anyukádé volt.Hiába ismerte,akkor is abban a pillanatban az idegen szag volt.

Pusztán jelezte,hogy ott járt valaki és ott nem biztonságos.A kutya őrzi a házat,napokkal később is érzi,ha valaki bent volt a lakásban és ha olyan fajta,vagy olyan típusú kutya aki jelzi az ilyesmit,reagál az ilyesmire akkor igyekszik a tudtodra adni,hogy volt ott valami aminek nem kellett volna.(jelen esetben egy másik ember)


NEM szellem..a kutyák szaglása nagyon jó.Ezért van,hogy akár egy hetek óta eltűnt személyt is képesek felkutatni. :DD

2019. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdés nem szellemekre utalgatott, hanem arra, hogy nem-e - attól függetlenül, hogy én nem érzem - az ő "beteg / haldokló szaga" maradt még az ágyon, és nem-e az zavarta az orrát a kutyának, nem-e attól lett ideges. Nekem ez volt a teóriám, és kíváncsi voltam, más mit mond.
2019. aug. 4. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg igen,a szag zavarta meg.Egy alapos porszívózás (illatosítóval),ágynemű mosás,felmosás,szellőztetés nem árt a szobában már csak higéniai okokból sem.
2019. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Minden nap felmosok, ágynemű húzás már, ahogy írtam is, volt, és a szellőztetés is mindennapos.

Még arra nem szántam rá magam, hogy magát a kárpitot kis szivaccsal végigmossam.

2019. aug. 4. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!