Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy kutyát, de miért...

Vettem egy kutyát, de miért vagyok ilyen feszült miatta?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy aranyos 6 hetes kutyát. Lakásban lakunk, így egy kis termetű Yorkira esett a választás. Nagyon rég volt már egy kutyám, sajnos az el lett altatva mert beteg volt. Nagyon régóta akartam már egy újat, viszont most hogy ezt megvettem, vagyis megvették nekem teljesen feszült vagyok. Nagyon szeretem meg minden, de amint arra gondolok hogy mostmár nem úgy fog telni a mindennapom mint eddig és hogy ez a kutya legalább 10 évig még velünk lesz és nem lehet csak úgy "kidobni ha már ráuntam" rögtön elfog a gyomorgörcs... Miért van ez? Imádom a kutyákat mégis, folyamatosan feszült vagyok miatta.

2014. jún. 4. 17:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
3..2..1..
2014. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Talán neked kellett volna a vásárlás mellett dönteted nem annak a személynek. Meg talán nem szaporítótól kellett volna 6 hetesen venni amikor 8 a határ.
2014. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a piszok hasznos választ -.-
2014. jún. 4. 18:01
 4/22 A kérdező kommentje:
Biztos azért van ez mert nem 8 hetesen hoztam el... Mi lenne ha mondjuk arra kapnék választ amit kérdeztem.......
2014. jún. 4. 18:03
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Igaza van, nem kellett volna 6 hetesen elhoznod egy szaporítótól. Lehet, hogy nem is yorkie, csak annak látszik. A kérdésedre a válasz: azért érzel így, mert bár vágytál egy kutyára, még mindig nem készültél fel rá lelkileg teljesen.
2014. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Hát igy az előző kommentelőnek adott válasz stìlusából ìtélve nem csak a kutya miatt vagy ideges . Nagyon aggresszivan írsz nem valo neked kutya mert ha azzal is igy fogsz bánni akkor... De csak hogy a kérdésedre válaszoljak . Azért vagy ideges mert az előzőt el kellett altatni es felsz hogy őt is el kell majd . Csak ezt magadnak sem ismered be !! Jó kutyázást
2014. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
A 6 hetes kiskutyának még az anyja és az alomtársai mellett van a helye, csak gratulálni tudok, hogy ilyen hamar elhoztad. A kérdésedre a válasz pedig annyi, hogy nem való neked kutya.
2014. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

1 -Mert egy felelőtlen, önző, gyermeteg ember vagy.

2 -Mert még nem szoktatok össze, nem szeretted meg, nem érzed azt, hogy őérte nem "áldozat" a napi többszöri séta és játék.


Mindenesetre jobban jártál volna ilyen hozzáállással, ha inkább menhelyről hozol ki egy felnőtt, kialakult jellemű kutyát. Vagy inkább ha vársz még ezzel az egésszel. Most már mindegy, bármit is érzel az a te bajod, innentől te vagy a felelős egy élőlény minden dolga miatt, végig kell csinálnod ha tetszik, ha nem. :/

2014. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Azért van gyomorgörcsöd, mert rájöttél hogy egy szaporítót támogattál.
2014. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agresszív, csak aggaszt az hogy így érzek a kutya iránt, és kitér valaki egy olyan piti kis dologra hogy nem is én vettem meg hogy 6 hetesen elhoztam. Igen, nem vagyok egy nagy kutyaszakértő, nem tudom milyen idősen lehet elhozni egy kutyát, utánaolvastam azt írták 6-7 hetesen már elszakad az anyukától és el lehet vinni, a másik amit szintén nem értek "egy szaporítót támogattam"... Ez miért baj? Van kutyája, gondoskodik róla, fedezteti, a kölköket pedig eladja... Büncselekmény? Nem... Jövedelemforrás sokkalinkább... Menhelyről azért nem hoztunk mert ott a fajtát se tudták biztosra mondani és nekünk mindenképpen kistermetű kutya kellett, mert lakásban csak az lehet. Az pedig, hogy egyes válaszolók megítélik az összes jellememet 2 válaszom alapján, ahhoz abszolút csak gratulálni tudok!!
2014. jún. 4. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!