Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amputálták a kutyánk lábát....

Amputálták a kutyánk lábát. Ráfeküdhet a csonkra?

Figyelt kérdés
1-2 órás fekvés után fülsüketítő sírásba kezd, felpattan, rángatózik. Én arra tippelek, hogy elzsibbadhat, begörcsölhet talán a lába. Magától valamiért mindig a csonkolt combjára akar feküdni, de eddig nem engedtem neki. Szerintetek?

2019. aug. 4. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezd meg az orvosát. Nem fájdalmában sír? Fájdalomcsillapítót kap?
2019. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen kap, megkérdeztük az orvost, azt mondta adjunk neki többet, egy adagot reggel egy adagot este.
2019. aug. 4. 16:58
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor adj többet! Ne éljen már csóri fájdalomban.
2019. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
már így is elég sokat kap, még az orvos ajánlatánál is többet.
2019. aug. 4. 17:11
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Mikor volt a műtét? Amúgy ha fájna neki akkor nem akarna a csonkjára feküdni, tehát engedheted neki, ha nem zavarja a sebet. Tehát nem dörzsöli ki, nem vérzik a fekvéstől.
2019. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezen a héten kedden volt, Július 30. Elsö nap elég szarul volt, aztán 2.-3. nap már sétált, néha futkározott. Viszont péntekre virradó éjjel annyit sírt, hogy semmit nem aludtunk, aznap vittük is orvoshoz.
2019. aug. 4. 17:26
 7/13 A kérdező kommentje:
bocsánat, szombatra virradó*
2019. aug. 4. 17:27
 8/13 anonim ***** válasza:
És még mindig sír? Vagy hat a fájdalomcsillapító? A seb nem gyulladt? A kutyák nem veszik fel pszichésen, hogy most amputálták a lábát, tehát ha sír, azt a fájdalom miatt teszi. Hány éves a kutyus?
2019. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6 éves. A sírás az hirtelen rohamokba jön neki, össze vissza kapálózik, rángatózik a kezemben, mert megtartom nehogy elessen. Nagyon hangosan visítva ugat, de a szeme nem könnyezik. Aztán amikor megnyugodott abba hagyja, kicsit tartom még, simogatom, aztán vissza fektetem. Doki azt mondta a sebére hogy nagyon szép, pont olyan mint amilyennek lennie kell. Most megengedtem neki hogy megpróbáljon ráfeküdni a csonkra, de egyből felpattant, kicsit nyüszörgött.
2019. aug. 4. 17:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet furcsa neki, hogy imbolyog, nem olyan biztosan áll, jár, mint négy lábbal. Meg kell szoknia szegénynek, és meg is fogja. Hagyd, hogy úgy feküdjön ahogy neki jólesik, mint írtam, ha fájna neki a csonkon fekvés, úgyis pozíciót vált :)
2019. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!