Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan takarítjátok a...

Ti hogyan takarítjátok a kutyaházat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi vagyok hogy ti hogyan és milyen rendszerességgel takarítjátok a kutyaházat. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 5. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Télen előtt szoktam és nyár előtt illetve ha igényli az ól.

Az én kutyáimnak télen van bent forgács és szalma illetve az ajtón egy védőajtószerű amit általában mindig lerágnak.


Most úgy csináltam, hogy kiszedtem a szalmát kiporszívoztam a forgácsot majd seprés utána slaggal jól kimostam illetve fertőtlenítő szert tettem bele kicsit surolgattam majd újra lemostam és hagytam megszáradni.


Télen általában elég gyakran takarítom, mert állandóan kihúzzák a szalmát illetve az ajtóra rakott védőt is leszedik így ez nálam télen szinte mindennapos dolog :)

Ha már nem sok szalma van benne vagy nagyon lefeküdték akkor kiveszem kiseprem kicsit áttörlöm (nem nedvessel) majd újra szalmázom.

2019. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!