Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran és milyen...

Szilvi & Argos kérdése:

Milyen gyakran és milyen technikával, eszközzel takarítjátok a kutyaházat?

Figyelt kérdés

Én max. kéthavonta ki szoktam sepregetni...

Most viszont nagyon lusta és trehány voltam, mert tavaly november könyékén teleraktam diófa-levéllel a kutyaházat, ráraktam két pokrócot és azóta csak a pokrócokat ráztam ki talán 3-szor :(

Most, hogy hajnalra már hideget mondanak, elhatároztam, hogy kitakarítom...erre nekiállt cseperegni az eső, abbahagytam :D

Kilapátoltam a homokot-leveleket, holnap majd kimosom az egészet fertőtlenítőszerrel...addig ismét lakáskutya lesz az ebből :)

A pokrócokat kiráztam, de a fele homok még tuti benne maradt...kiterítettem őket az udvarra és várom A VIHART, hogy kicsit kimossa őket, aztán száradás után ismét kiporolás majd mosógép a tervem :)))


Tudom, magamra vessek...:D



2012. okt. 7. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:

Illetve még egy kérdés: a lakásban lévő kutyafekhelynek használt pokrócokról hogyan szeditek le szinte az összes szőrt? Én most kiráztam-kiporoltam mindent, de szőr az maradt...:(

Na ezért nem tudom elképzelni, hogy a lakásban ágyra, kanapéra menjen fel a kutya, akár úgy, hogy le van takarva a bútor...Argos-t mostanában nem kefélgettem és a padló, valamint az ágy széle tele van kutyaszőrrel :( kénytelen leszek nekiesni egy héten legalább 3-szor alaposan a furminátorral...

2012. okt. 7. 17:03
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

A benti részre válaszolnék :)

Nekünk plüss ágytakarónk van és meglepő ugyan, de amikor kimossuk, utána nincs rajta szőr. Nem, nem nézem be :D Az ágytakarónk kék, a kutya szőre világos, szóval látnám :)


Kintre ezt ajánlanám:

[link]


Én a padlótisztítóból rendeltem és szuper, mindamellett, hogy vegyszermentes :)

2012. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az tényleg meglepő, hogy a plüssről ilyen könnyen lejön a szőr :O


Köszi a linket!

2012. okt. 7. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!