Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről örökbefogadott...

Menhelyről örökbefogadott kutyát lehet először kutyakozmetikushoz vinni és csak onnan haza?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 03:42
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem kéne nagyobb tortúrának kitenni az állatot,már a menhely és az,hogy általad jótékony cselekedet is frusztrációt okoz benne.

Megértelek,hiszen muszáj lenne lefürdetni az állatot.

Legalább annyit várj amíg megnyugszik a rendszeres étkezések,foglalkozások után nálatok.

2019. aug. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Inkább dokihoz vinném legelsőnek.

És ameddig megszokja az új helyet, addig te is tudod fésülgetni meg tisztogatni.

2019. aug. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
6%
Ilyen hülyeség, hogy jut az eszedbe?? Neked se való élő állat, maximum plüss!
2019. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kutyától is függ. Amikor mi elhoztuk az ideiglenes gazdától, akkor muszáj volt megfürdetni mert kölykökkel tartották együtt és tiszta húgy volt szegény. Itthon fürdettük, de szerintem pont ugyan olyan lett volna mint kozmetikusnál.
2019. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meglátod a kutyán, hogy bírná-e. Valamint a menhely dolgozóit is megkérdezheted, ha közlékenyek. (sajnos nem mindenhol azok....)
2019. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már kimosdatva kaptam a kutyát a menhelytől, mikor már jött hozzám, de mivel nem kozmetikaigényes a bundája, a fürdetését otthon is meg tudom oldani, amikor arra van szükség. Szerintem ezt a menhelytől is meg lehet kérdezni, hogy mit javasolnak, de az is lehet, hogy ők kapcsolatban állnak kutyakozmetikával, vagy náluk van hozzáértő, és nem kell máshova vinned.
2020. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon vállalhatatlan állapotban van én elvinném. Mi ivartalanítás után kaptuk meg, és szegénykémnek olyan szaga volt, hogy beengedni se tudtuk. Nem vicc kellett volna egy gázmaszk mellé. A teraszon volt, és bent a szobában majdnem megfulladtunk tőle, két hetet vártunk utána megcsutakoltuk, így már elviselhetőbb lett, de többszöri fürdetésre volt szükség.


Szegénykém nem tudom honnan jött, de mintha a saját ürülékében/pisijében hagyták volna hónapokig, igaz gyepiről hoztuk nem menhelyről. Szörnyű állapotban volt.

2020. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!