Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért vajon kap letöltendőt...

Ezért vajon kap letöltendőt ez a ****?

Figyelt kérdés

[link]

Ott liheg szegény, utána meg élve el is ásta..



2019. aug. 6. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
remélhetőleg, no de a videózós faskalap miért nem vágta le a kocsiról a kutyát ez a buszeráns is csak videjózni tud
2019. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Miert lenne a videos fa**kalap? Persze innen konnyu beszelni es en is ugy gondolom, hogyha ott lettem volna akkor valoszinuleg most en ulnek a bortonben, mert levertem volna egy olyat a venasszonynak hogy ott marad.

De lehet a kameras csavo nem volt olyan agressziv. Nem gondolta at a dolgot. Mashogy reagalta le a helyzetet. Szerintem hatalmas lelekjelenlet kell ahhoz is, hogy ne lepjen fel az ember 'negativan'.

Utolag lehet okosnak lenni, de mar igy is tett valamit(rengeteg mas, hasonlo helyzetben levo emberrel ellentetben). Ezt a kutyat mar nem lehet megmenteni, de igy mar fokozottan ugyelni fognak erre a nyomorultra, ha letoltendot nem is kap.( Ha a kutya elve lett elasva akkor bizony fog kapni, mivel bizonyitott az allatkinzast kovetett el)

2019. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%

Nálunk nincsenek túlzottan bűntetések az állatok megöléséért.Főleg ha a sajátjával tette.

Felesleges az ilyenekkel magadat meg persze másokat fel hergelni.Gyökerek és szívtelenek mindig is voltak,lesznek.

Ha helyben vagy tudsz ellene tenni.Innen csak legfeljebb szidni,hátha egyszer célba ér egy jó kis "eshetnél a busz alá" szidkozódás.

2019. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Azt mondták, 3 évet kaphat
2019. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha a nevét nyílvánosságra hozná valaki többet is kapna az 3 évnél.Garantáltan a következő ilyen videó róla készülne,de nem a kocsi mellett.

Éés most én is felbosszantottam magam rajta.

Fél lábbal már a halálba van a vén szatyor,de még mindig képes kárt okozni a világban..

2019. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez nem megölés, ez a kínzás legbetegebb szadista formája. Az más hogyha úgy dönt hogy lelövi saját! kutyáját, de hogy meg kínozza... Persze a kutya viselkedése is nagyban a gazdáén függ..
2019. aug. 7. 00:36
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem sokkal masabb ha lelovi a sajat kutyajat. Nem is ertem miert emelted ki hogy sajat. Mintha valami targy lenne amit akkor lo agyon az ember amikor akar🤷

Egyebkent valoszinuleg nem kap letoltendot, a menye biro.

2019. aug. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Állatkínzásért a maximális, amit kaphat, 3 év. Nem elég szerintem. Az ilyet be kéne állítani a kísérleti állatok helyére egész hátralévő életében. Nem sajnálnám.
2019. aug. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Alá lehet írni a petíciót, hogy a maximálisat kapja.

2019. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Én nem letöltendőt adnék. Én oda kötném, ahová a kutyáját kötötte és addig húztnám még él.
2019. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!