Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha nem akar...

Mit csináljak, ha nem akar jönni a kutya?

Figyelt kérdés
Reggelente nekem kell levinnem a tesóm kutyáját. (nem egy nagy kutya, kb. 6-7 kiló) Viszont mindíg neki áll szimatolgatni, meg ilyenek, és ha kicsit meghúzom a pórázt hogy jöjjön, akkor leül a földre és még azt is eltűrné ha húznám a földön (nyilván ilyet nem akarok csinálni), hiába szólok neki, nem jön. Ha kb. 30 méterre vagyok a lakástól, akkor is kb. 10 perc mire odaérek, mert minden méteren megáll és nem akar jönni. Mit csináljak? Ráncigálni meg nem akarom, mert ha meglát valaki egyből én leszek az állatkínzó.

2019. aug. 7. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Miért baj, ha szimatolgat? A kutyának kell némi szag inger, hogy piszkoljon. Kan, vagy szuka a kutya?

A szukák, ha nagyon kell, azonnal is ki tudják üríteni a hólyagjukat. A kanok pedig jelölnek. Többször ürítenek.

2019. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuka, de ezt az után csinálja miután végzett mindennel.
2019. aug. 7. 09:03
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi idős, hogy még nincs pórázos sétához szokva?
2019. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Vagy húzod, vagy odamész megfogod a nyakbőrét és vezeted pár lépést, utána már tuti jönni fog.
2019. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
6-7 éves, hozzá van szokva, csak nem velem
2019. aug. 7. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Akkor épp itt az ideje, hogy pórázfegyelmet vezess be az életébe.
2019. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!