Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy nem akar enni a...

Normális hogy nem akar enni a kutyam?

Figyelt kérdés
Mar egy hete volt az ivartalanitas de nem nagyon akar enni es inni. A kedve viszont olyan mintha o lenne a vilag legboldogabb kutxaja. Jatszadozik maszkal a lakasban setanal odamegy mas kutyakhoz. Szoval olyan mint amilyen volt, csak nem akar enni es inni. A konzervet megeszi a szarazat amit elotte evett azt most 2 napja keruli. Inni neha iszik naponta 1-2 alkalommal. Ez normalis? Hogy jo a kedve de nem eszik iszik? Mit csinaljak?

2019. ápr. 12. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Varrassad vissza a golyóit.
2019. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: hívd fel az állatorvosodat, vagy vidd el hozzá a kutyust. Én az utóbbit javasolnám.
2019. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézesd meg dokival, ártani nem árt.

Én abból, hogy a konzervet eszi arra következtetnék, hogy válogat, de ez csak egy gondolat. Előtte jól evett? Ivással sem volt gond?

A hormonok ilyenkor kicsit megzavarodnak ameddig be nem áll a normálisba a szervezete, lehet hogy nála így mutatkozik meg.

2019. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elotte jol evett, ivott. Ezt a tapot eszi mar eleg reg ota. Sose volt vele baja.
2019. ápr. 12. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg mutasd meg dokinak, lehet hogy van valami gond a műtét után ami kívülről nem látható.
2019. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért iszik kevesebbet, mert nem eszi a száraztápot. A konzervnek elég magas a nedvességtartalma.


Én finnyázásra tippelek, mivel a konzerv azért csak lecsúszik...

2019. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Konzervet előtte is etettél vele? Vagy csak most, hogy mást nem eszik, hogy valami azért mégis legyen a gyomrában? Mert ha utóbbi, akkor meglehet, hogy finnyázik. Rájött, hogy van más is mint a táp, ha kitartóan otthagyja a szárazat, kap helyette nedveset.
2019. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elotte is adtam de epp csak egy kanallal amit szarazzal bekevertem, ettol fuggetlen megette magaban a szarazat. Ma evett egy par szemet megint belole. Inni viszont egesz normalisan ivott.
2019. ápr. 13. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!