Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám úgy lefejelt hogy...

A kutyám úgy lefejelt hogy bevérzett az orrom? Mit tegyek hogy ne ugráljon?

Figyelt kérdés

Próbáljuk tiltani, figyelmenkívülhagyni ha ugrál, de semmi javulás. Ha akkor nem is csinálja vagy abbahagyja, bármelyik másik random pillanatban felédugrik és megfejel, arconharap stb. (persze nem agresszióból, de akkor is elég kellemetlen).

Hogyam neveljük le erről?



2019. aug. 8. 14:52
 1/6 A kérdező kommentje:
ivartalan szuka.
2019. aug. 8. 14:54
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Kutyasuli kell nektek!
2019. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Amikor az én kutyám mindenáron leakarja szedni a papucsom akkor elkapom a nyakát és kicsit lenyomom és tartom 5-10 mpig. Ez elég erős szidás neki
2019. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Mennyit vagytok vele egy nap? Mennyit mozgatjátok, sétáltatjátok egy nap? Mennyit dolgoztatjátok agyban egy nap?
2019. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A második mondott egy jó praktikát. Én mondjuk anno a pofáját fogtam be de így is bevált. Kutyák, kutyaként kell kezelni őket. Nem cukorból vannak, egymás közt se finomkodnak. Határozott egyértelmű jeleket adnak a másiknak.
2019. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5

Bocs a #3.ra gondoltam

2019. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!