Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labrador hogy viseli a...

A labrador hogy viseli a hideget? Most szeretnék labrador kiskutyát venni, de nem lakásba, hanem udvarra. Télen kint lehet hagyni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
a labrador folyamatosan igényli a gazdája társaságát, ha elkülönítedd a falkájtól, az a legnagyobb büntetés neki
2010. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a golden retriever? Az is? Én csak kinti kutyát szeretnék.
2010. júl. 12. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát a labrador nagyszerű kinti kutya,ahogy a golden retvier is ..

AZ előző válaszoló csak azt mondta,h ezekkel a fajtákkal sokat kell foglalkozni:)

És ez így van,de ha belegondolsz akkor az összes kutyával sokat kell.

Nyugodtan vehetsz labradort.:)

2010. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem labradorjaim vannak. Van egy szuper duplafalú, hőszigetelt házuk és nagyon jól elvannak. Mikor csak egy volt, vele sem volt semmi probléma, jól viseli a hideget, csak legyen egy jóminőségű háza, ahová behúzódhat. Néha a házba is bejöhetnek, de ők alapvetően kinti kutyák. Napközben mindig foglalkozik velük, este pedig mindenki megy aludni a helyére.:)
2010. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
így van, a labrador nem kifejezetten szobakutya, már csak a termete miatt sem. kell egy kényelmes, meleg ól és boldogan elvan odakint. Amúgy nekem is volt, rengeteg örömöd lesz benne: kedves, ragaszkodó, nagyon békés, jámbor, egész életében olyan játékos, mint egy kölyökkutya, icipicit mamlasz, de nagyon jól áll neki!
2010. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már meg is vettem:):) azóta.
2010. júl. 12. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:
biztos gondosan kiválasztott kutya volt ..1 nap alatt
2010. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, gondosan kiválasztott kutya. 1 nap alatt. (mármint a választás és a fizetés) Nektek ez több napig tart, tartott? Egész nap a választással foglalkoztam. Megnéztem egy párat.
2010. júl. 14. 08:35
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem spec. 4 hónapig ... legalább szürt szülöktöl van?
2010. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!