Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel és hogyan eteted a kutyát?

Mivel és hogyan eteted a kutyát?

Figyelt kérdés
Én keverem a száraz eledelt a konzervvel, mert előbbitől székrekedése van, utóbbitól hasmenése.
2019. aug. 10. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Reggel 7-8 körül csak száraz, mostanában Taste of the Wild de volt már Acana és Wolf of Wilderness is. Délután pedig 4-5 körül ugyanez, csak keverek hozzá egy kis rizst, belsőségeket és zöldséget.
2019. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Azt eszik amit mi illetve néha konzervet és napi 1x kapnak este.
2019. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Száraz + konzerv általában (néha főtt hús, ha marad nekik való). Függ a gyártmánytól is, nálunk is volt olyan konzerv, amit nagyon ajánlottak, de mégis hasmenés volt tőle.
2019. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Bric care senior hypoallergén tápot kap. Plusz néha veszek neki sertéshúst és megfőzöm levesnek fűszer nélkül és ráteszem a tápjára. De igazából a tápot is ugyan úgy szereti mint a húst szóval tök felesleges:D napi 2x kapja mert nagytestű
2019. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Vegyesen etetem őket, de nem maradékkal meg moslékkal.

Az étrend kb 50%a táp, több márkát és ízt kapnak keverve, mellé kapnak konzervet is.

Főtt hús, nyers hús, nyers csontok. Főzök nekik külön is.


Szóval abszolút vegyesen esznek. Székletük, szőrük, bőrük, fogaik jók, energikusak, izmosak. Nincs panaszuk már 7 éve (a nagyobbik 7 a kisebb 4 éves)

2019. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is szoktam főtt kaját adni nekik.

A kutyám imádja a főzelékeket, leveseket, tésztaféléket, amiket mi eszünk. Sokszor vannak különféle grillezett és párolt zöldségek mert a párom vega, azokat is imádja, mindig kap, persze fűszerek nélkül.

2019. aug. 10. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!