Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a kutyám?

Mivel etessem a kutyám?

Figyelt kérdés
14 hetes border collie. Jelelnleg brit premium juniort kap. Nemtudom hogy váltsak-e, vagy jó ez. Ha lehet ebben az árkategóriában keresek, 1200/kg fölé nem szeretnék menni. Plusz pont a márkának ha van felnőtt sport változata.

2019. aug. 11. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj ennél. Kölyök korban én nem kísérleteznék, de majd ha felnőtt igazából bármilyen etetési módot kipróbálhatsz. A kutyák sem egyformák mindenkinek egy kicsit más válik be.


Táp, Vegyes, PREY, BARF, otthon főzés... Stb...


Konkrét márkák tekintetében:

Brit Care, Premiere, Bosch, Josera, Markus-Mühle, Taste of The Wild (néhány tápja még benne van az 1200/kgban), Wolf of Wilderness (szintén)

2019. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Jó a brit.

Ennél jobb árérték arányút nem találsz.

2019. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ár érték arányban ez a legjobb, a másik kutyám ezt eszi, de a kölyöknek túl puha a széklete tőle.
2019. aug. 12. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Brit junior változatától a mi kutyánknak is hígabb volt a széklete, a felnőttől normális állagú. Valószínűleg ebben az esetben kicsit több a kelleténél a juniorban a fehérje.
2019. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet a josera juniort kipróbáljuk. Amásik probléma, hogy nem is eszi...pedig amikor megvettem 2 kilót kipróbálni akkor semmi gond nem volt. Most meg a nyakamon marad a 15 kilós zsák maradéka.

Esetleg megoldás lehet, ha pl 2 fajta tápot keverek? (valami alacsonyabb feherjetartalmú tápot mellé)

2019. aug. 12. 10:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiderült a probléma forrása, a kutyus csirke allergiás. Valtottunk brit care junior large breed lamb and rice tápra és most már rendben van.
2019. aug. 13. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!