Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Varratokkal elvihetem őt?

Varratokkal elvihetem őt?

Figyelt kérdés

Agusztus 7.-én ivartalanították kan törpe tacsimat.

A varratokat 10nap múlva(17.-én) kellene kiiszedni,de a doki nyaralni megy és 26.-án jön haza akkor kell visszamennünk varratszedésre.De 25.-én lesz tacskó találkozó és elakartam vinni őt.Attól,hogy benne lesznek még elvihetem őt?nem lesz baja?


2019. aug. 12. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja viheted nyugodtan.

"Ha erős vagy lelkiekben" te is ki tudod szedni a varratokat :)

Vagy ha nem szeretnéd hogy tovább legyen bent a varrat akkor egy másik doki is kiszedi kérdezés nélkül.

Gondolkodok én is a tacsi talin törpe szálkásommal

2019. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Másik dokival szedesd ki. Az elöregedett varrat kényelmetlen a kutyának.
2019. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Viheted, nem lesz semmi baja.
2019. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szedesd ki másik dokival, vagy, ha van olyan ismerősöd, aki ápoló, vagy valamilyen dokinál asszisztens, vagy aki már szedett ki saját állatából varratokat, kérd meg rá.


Nekem anno megmutatta a doki a műtét után, hogy majd hogyan kell kiszedni a varratokat, és simán megcsináltam. Tök egyszerű.

2019. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!