Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/185 anonim ***** válasza:
31%

Nem a kutyát kéne elvinni hanem a gyereket. Vidd magaddal mikor elváltok vagy pereskedd ki minden áron!!


Viszont a kutya az övé és nagyon megütheted a bokád.

Különben is:

HA A NŐ NEM NORMÁLIS,A KUTYA MIÉRT SZENVEDJEN??!!


Még is hova akarod vinni?

2017. márc. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/185 A kérdező kommentje:

Oltási könyv, chip, minden az én nevemen van.

És nem válunk el. De köszi a tippet.

2017. márc. 8. 06:44
 3/185 anonim ***** válasza:
83%
Akkor bocs simán elviheted. A tiéd semmi köze hozzá.
2017. márc. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/185 A kérdező kommentje:
Ha bejelenti, hogy eltűnt? Vagy azt is csak én tehetem meg?
2017. márc. 8. 07:01
 5/185 anonim ***** válasza:
91%
Azt jelent be amit akar, ha a te neveden van a utya akkor a tiéd. Max válóperben kérhet anyagi kárpótlást a mert a költségek felét ő fizette, ennyi.
2017. márc. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/185 anonim ***** válasza:
92%
HA a párodnak ennyire fontos a kutya és te eltünteted, akkor nem te, hanem ö fogja beadni a válókeresetet.
2017. márc. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/185 anonim válasza:
86%

Én is kutyás-családos ember vagyok. Láttam kutya miatt tönkremenni gyerekes családot a környezetemben. Én azt mondom, hogy jó eséllyel a kutya előbb volt, mint a gyerekek ,vagyis amikor gyereket csináltatok, már tudtad, hogy ilyen és akkor elfogadtad. Nem mondom, hogy ez normális dolog, de ha ez a párod hobbija, el kell fogadnod. Üljetek le és beszéljétek meg a kereteket, a lehetőségeket, hogy oké, hogy ezt csinálja ,de akkor pl vigye el a gyerekeket oviba, vagy segítsen ebben-abban.

Őszintén megmondom, ha én a helyében lennék, és az én kutyám egyszercsak lenyúlná az asszony, jó eséllyel azonnal beadnám a válópert és ez egy elég erős fegyvertény lenne a gyermekelhelyezési perben. Ezt azért gondold meg, és inkább próbálj meg beszélgetni, vagy ahogy előttem is mondták, add be a válópert te.

2017. márc. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/185 anonim ***** válasza:
88%

Jogilag igen, etikailag undorító lenne a részedről. A párod nem a gyereked, hogy ha nem fogad szót, elveszem a kedvenc játékát (aki ez esetben ráadásul egy érző lény).

A kérdésnek inkább a párkapcsolati problémák kategóriában lenne a helye.

2017. márc. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/185 A kérdező kommentje:

Volt előtte is kutyánk. Ez később lett. 2 éves és fél éve kezdte el így majmolni.

Nem tudja meg, hogy én viszem el a kutyát. Sokszor nyitva hagyja a kaput. Elszökött, elütötték kész, megesik.

Ahová kerül az meg nagyon messze van innen. Ő nem is ismeri őket, soha nem járunk arra.

2017. márc. 8. 07:57
 10/185 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán hogy van pofád új családot keresni a kutyának ? Mégyegyszer mondom, szerencséd, hogy nem tudom ki a férjed.
2017. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!