Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az 1 hónapos kiskutyám,...

Az 1 hónapos kiskutyám, megevett/ lenyelt egy kis felvágott papirját amin a végén fém van, ugye nem lesz baja, mert gy semmi bja nincsen, nem lesz baja, mit csináljak, de lehet hogy ki fogja kakilni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 12. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
1 hónapos kutya mit keres nálad? Szopiznia kéne még, nem felvágottat, pláne fémet ennie. Vidd el orvoshoz, ad neki injekciót, amitől kihanyja szerencsés esetben, még mielőtt szétvágja/marja a gyomrát..
2019. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Milyen fém? Ha van sarka, az bizony megvághatja bent valamijét - nyelőcsövét, gyomrát, beleit...


Figyeld a kutyust, és minden alkalommal vizsgáld meg az ürülékét, keresd a fémet.


Ha megtalálod, no para.


Ha a kutyus furán viselkedik (nem feltétlenül vinnyog a fájdalomtól, lehet szimplán levert, étvágytalan) azonnal doki.

2019. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

1 hónaposan még az anyja mellett a helye.


Az állatorvos mit mondott?

2019. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értem, egészségügyi kérdésekben, miért itt érdeklődnek az emberek? :-o Vannak orvosok (ember és állatdokik), őket kell kérdezni, nekik kell megmutatni, majd ők eldöntik, mi a teendő!
2019. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hétfő délben ahelyett, hogy az állatorvoshoz vinnéd a kutyát, vagy legalább felhívnád, hogy mit tegyél inkább ide írsz? Nem értem...

Az én kutyám egyszer egy térképtűt nyelt le, én azonnal az állatorvost próbáltam elérni, pedig az vasárnap este történt, amikor semmi nincs már.


Aztán ahogy mondják, 1 hónapos kutyát még nem szabad az anyjától elválasztani. 8 hetes a legfiatalabb életkor, amikor már elválasztható, de egy normális tenyésztő csak 3-4 hónaposan adja oda a kutyát.


Ha nem túl nagy az a fémdarab, akkor épp kijöhet, de sajnos sanszosabb, hogy a gyomorban marad, akkor pedig felsértheti belülről.

ÁLLATORVOS! AZONNAL!

2019. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ,hogy mekkora a kutya és mekkora volt a falat,a vas darab.De a felvágottakon az a kerekített sarkú valami van.


Ki fogja üríteni.

Ha yorki,csivava vagy ezekhez hasonló mini kutya akkor viszont orvos mert azok amúgy is kényesek.

2019. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lesz, vagy nem. Ráadásul még nyilván az anyjával van, aki takarít utána, tehát ellenőrizni sem tudod, hogy átment-e rajta.

Konzultálj állatorvossal.

2019. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de nagyon eleven, és mindig éhes, meg már megnéztem, az ilyn müanyag fém lehetett, szerintem már kikakilta
2019. aug. 12. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy fért hozzá a kiskutya??
2019. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!