Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya örökbefogadással...

A kutya örökbefogadással felmerült bennem pár dolog?

Figyelt kérdés
Hova tudom tenni a kutyámat ha elutazok külfölfre a magammal vitel nem játszik este hogyan tudom arra rávenni hogy akkor aludjon amikor mi is?

2019. aug. 12. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg kutyapanzió létezik, abban az esetben, ha a családtagnál hagyás nem opció, de hát ezek nyilván fizetősek.

Nem kell rávenni, hogy aludjon éjjel. Kölyökkorában még fel-felkel, de egyébként a benti kutya ugyanúgy átalussza az éjjelt, mint egy ember, maximum kimegy pisilni, vagy inni. Kinti kutyáknál más a helyzet, mert ott gyakrabban érhetik ingerek (zaj, másik kutya ugatása), és ugatni kezd.

2019. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Hova tudom tenni a kutyámat ha elutazok külfölfre a magammal vitel nem játszik

- Kutyapanzió, barát, rokon vigyáz rá addig.


este hogyan tudom arra rávenni hogy akkor aludjon amikor mi is? órát alszik, szóval nagyrészt... nem nehéz csak amikor éjszaka felkel, ne foglalkozz vele, ne azt lássa hogy ha nyüszít meg ugat, akkor figyelmet kap.

A mi kutyánk menhelyes,

alapvetően egy kutya kb . éjjeltől átalussza az éjszakát. az sem zavarta hogy előtte sok kutyával volt, most meg - még egyenlőre - egyedül.

2019. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!