Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó bolt ahol kutya felszere...

Olcsó bolt ahol kutya felszerelést/játékot lehet kapni?

Figyelt kérdés

Olyan boltot keresek ahol olcsóbban lehet játékokat,esetleg tálakat,pórázt stb... kapni. Nagyon szeretnék a kutyámnak több játékot, új hámot venni de mindenhol olyan drága még egy sipolós labda is.

Ti hol vásároltok a kutyátoknak?



A kutya a (szerintem) legjobb minőségű kajákat kapja, és nyilván nem a kutyán szeretnék szeretnék spórólni de ma már tényleg pofátlanul drágának tartom a játékok árát. Úgyhogy az olyan válaszolók hogy "ne tarts kutyát ha nem akarsz rá költeni" és hasonlók légyszi menjenek egy másik kérdésre :)


2019. aug. 15. 23:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%
Pepco
2019. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kikben szerintem elég elfogadhatóak az árak. Nemrég például egy kiképző pórázt vettünk 1190 forintért. Játékok nagyjából 1000-1500 forint körül vannak.

A vizslámnak plüssöket például sima turikban szoktam venni :D (csak hordozgatja őket)

A nagyobb áruházakban, mint például Auchan, Tesco is egész elfogadható áron szoktak lenni felszerelések.

De nekünk például van nem egy aliexpressről rendelt hámunk/nyakörvünk/pórázunk, már a 4-5 $-os árkategóriájú dolgok is felveszik a versenyt a bolti kínálattal.

2019. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ikeában múlt héten rengeteg kutyacucc le volt értékelve
2019. aug. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 16. 05:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a "kínai" boltokba is elkezdtek kutyás cuccokat hozni. Amúgy neten meg ebay, aliexpress, sokszor töredék áron lehet vásárolni, minőségben meg nem rosszabb.
2019. aug. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fressnapfba most egy csomó fél áron van.


Vagy okosgazdi.hu

2019. aug. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kínai áruházak, 100-as boltok.


Ha internetes rendelés is szóbajöhet akkor az Ebay árak terén felülmúlhatatlan. Igaz a szállítási idő sok, meg nyilván nem a legjobb minőséget kapod annyi pénzért, de szerintem tök oké.

Van sok nagyon király hám, póráz, nyakörv, én sem győzök válogatni.

2019. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Úgy érzem tényleg, körbe nézek a neten is, eddig tartottam a minőségétől, de ha ennyien mondjátok egy próbát mindenképpen megér

2019. aug. 16. 08:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha írsz ide, biztosan tudunk egy páran bevált felszerelés linkeket küldeni. Fontos, hogy mindig nézd meg a többi felhasználó által küldött visszajelzéseket is.
2019. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A többiek már leírták a legjobb/olcsóbb boltokat, kik, pepco (bár ott nálunk egy ideje nincs kutyás holmi), tesco, auchan, még alphazoo-ban is ki lehet fogni olcsóbb dolgokat, ikeaban is, ha éppen leárazások vannak. Aliexpressről én a fém csatos dolgokat nem ajánlom, egy kis víztől is hamar berozsdásodnak, játékok közül pedig a teniszlabdák nem jók, olyan gyenge anyagból van a belsejük, hogy 1-2 dobás után széttörnek, de már pepcos teniszlabdával is jártunk így, labdából amúgy is jobbak szerintem a tömör gumik, azt nehezebb szétszedni, vagy nekünk a zooplusról ez vált be nagyon: [link] Egyéként ezen az oldalon is érdemes nézelődni, most ott is sok akciós termék van.


Tudom nem ez volt az eredeti kérdés, de én szoktam házilag is készíteni a kutyámnak hámot, nyakörvet, pórázt, labdát paracord kötélből. Párszáz forintért lehet rendelni paracordot, youtube-on rengeteg videó van, az egyszerűbb technikákat nagyon hamar meg lehet tanulni és gyorsan el is lehet készíteni, ha van időd és kedved egy kis kézműveskedéshez :) Én a paracordot és az alkatrészeket is aliról rendelem, ott a legolcsóbb, 1-2 ezerből kijön egy egész szett, de magyar oldalakról sem vészesen drága rendelni, a keletinél pedig van egy bolt, ahol lehet vásárolni kötelet csatokat, karabinereket, ha nem szeretnél neten vásárolni. Inspirációnak pedig ajánlom a chilicord oldalát ( [link] ), ők ugyan méregdrágán árulják ezeket a termékeket, de egy kis ügyeskedéssel tényleg töredék áron elkészíthetőek. Ez pl. egy nagyon egyszerű technika póráz készítéséhez és negyed óra alatt kész is lehet lenni vele: https://www.youtube.com/watch?v=cNZ9AOtgPdw&t=61s

2019. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!