Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kell beadni neki a...

Mikor kell beadni neki a gyógyszert? (nyugtató)

Figyelt kérdés

9kor kezdődik a tűzijáték. 45kg-os kutyáról lenne szó...

relaxa-bits-et fog kapni...a tájékoztatón csak az adagolás van, hogy 1tabletta 20kilónként, és hogy előtte 1 órával kell beadni..az nem lesz túl korán, vagy későn? azt mondták mivel nincs ehhez a gyógyszerhez hozzászokva nagyobb adaggal kezdjünk..akkor legyen 3db ?



2019. aug. 20. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Biztos azt mondták, hogy nagyobb adagot adjatok, ha nincs hozzászokva? Csak mert épp ellenkezőleg szokott lenni...
2019. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt nem mondták,hogy előző nap is már adni kell???


Hozzánk a kozmiba járnak nagyon stresszes idős kutyusok és ez nagyon bevállt. De úgy van,előző este kapnak a kutyák aztán mielőtt jönnek kozmiba 1 órával még beadja a gazdi nekik.

Így működik a dolog maximálisan.



Nem tudom ha most fog kapni elsőnek mennyire fog működni a dolog.

2019. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt mondták ,hogy nagyobb adaggal kéne kezdeni, hogy gyorsabban hasson...3nál többet nem fogok neki adni...
2019. aug. 20. 19:23
 4/7 A kérdező kommentje:
nem. előző napról szó sem volt .
2019. aug. 20. 19:25
 5/7 A kérdező kommentje:
9éves múlt a kutya...kozmetikát gyógyszer nélkül végig bírja. kb. alszik az asztalon..csak a tűzijáték nem tetszik neki..nagyon fél, búj a hangtól. itthon leszünk de kb. fél óra mire vissza mer menni az udvarra..
2019. aug. 20. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Már most beadhatod. 3 db.
2019. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

beadtam neki amikor mondtad, de szerintem gyorsan hatott és pont kialudta mire kezdődött a buli :D

illetve nem láttam változást a gyógyszer nélküli állapota és a gyógyszeres között..mind1 :D szilveszterre még megkapja a maradék 3db-ot aztán elfelejtjük ezt a gyógyszeres dolgot..

2019. aug. 20. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!