Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon vagy yorki?

Bichon vagy yorki?

Figyelt kérdés
venni akarok valamilyet
2010. júl. 13. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább yorki :P
2010. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
" venni akarok valamilyet" .. hát ebből nehéz megmond&nai hogy melyik illik jobban hozzád. MEnnyit foglalkoznál vele naponta? A szőrére hetente hány órát fordítanál? Mennyi mozgást tudsz biztosítani neki? EGyátalán tudod mibe kerül évente az állatorvos. Ebből a leírásól hogy venni akarok valamilyet egy szaporítóra tippelek hogy onnét akarodbeszerezni a kutyust. Abból pedig, sokkal többet fogsz állatorvosra költeni mint amenyiért megveszed a kutyát. Na mindegy mondj vmit amiből ajánlani tudunk neked.
2010. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem inkább bichon.Nekem is aznagyon emberbarát és nagyon hozzá tud nőni az emberhez, de nem sértődik meg ha nem viszed mindig magaddal,emelett egyáltalán nincs kutyaszaga és a szőre se hullik. A yorkit azért nem ajánlom mert ugye terrier és köztudott h elég rosszcsontok,mellesleg én mostanába egyre több vad yorkit látok. Szval sztem inkább bichon de te döntöd el.Ha bármilyen kérdésed van írj nyugodtan!:)
2010. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*nekem is az van
2010. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
venni akarsz vmilyet...nem abból áll ám ez az egész h megsimogatod aztán hagyod.nekem yorkim van.minden nap fésülni kell a szőrét.jól meg kell nevelni mert akaratos és makacs lesz.foglalkozni kell vele sokat.stb stb... ha nincs elég időd akkor ne válassz ilyet..
2010. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bishon mi? Mert nem mindegy, mert a bolognese.nek göndör a szőre, a havanese nagyobb a máltai hosszúszőrű de kicsi, a frise pedig elég kényes általában. Nekem Máltaim van, imádni való, nincs sok gond a szőrével. Azért nem vennék yorkie-t mert mást se lehet róla hallani mint hogy kényes, akaratos és önző. Természetesen imádja a gazdáját meg az is őt, nem akarom bántani, de a bisonok általában jobb természetűek.
2010. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bichon!!
2010. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hozzátenném hogy mindkét fajta (bichonnál bármely típus alapos szőrgondozást igényel)

a yorki viszont sokkal nagyobb mozgásigényű (hiába "pici" és "cuki")

de bichonból se mindegy melyik fajtát választod ott is eltérő a természetűek léteznek


ja és remélem bentre gondoltad ..ugyanis egyik se kintre való

2010. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!