Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Valami nem stimmel vele,mikor fekszik folyton reszket két mellső lába,nyűszít ha csak megsimodatjuk vagy ha épp fel áll,a farkát csóválja párizsit egyből lenyeli de sokat nyüszít.valaki esetleg nem tudja mi lehet ez?

2019. aug. 24. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy nem viszi el a gazdája állatorvoshoz. Laikusok, főleg így neten át sem diagnosztizálni, sem meggyógyítani nem tudják. Vidd orvoshoz, senki más nem tud segíteni!
2019. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem mindenki milliomos az a baj se pénz se idő milliomosok nem vagyunk
2019. aug. 24. 15:34
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamije fáj, rettenetesen. Ha neked fájna valami annyira, hogy nyüszítenél tőle, akkor se mennél orvoshoz?
2019. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Akkor várj vele heteket, legalább 4-szer annyit kell majd kifizetned a gyógyításra. A hosszabb gyógyulási időről és a komplikációk kialakulásának megnövekedett esélyéről nem is beszélve.
2019. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát,itt jön képbe az,hogy a háziállatokról gondoskodni is kell... Felelőség pénz. Sajnos így láthatatlanba nagyon nehéz lenne segíteni akár mennyire is szeretnénk. Muszáj lesz elvinned jobbulást a kutyusnak.
2019. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy ez ma már a második olyan kérdés, amelyben azt írják,nem jól van, szenved a kutya de nincs pénz orvosra, kivizsgálásra. Én nem is értem, hogy miért kell egy ilyennek kutyát tartania, ha nincs egy kis tartalék az ilyen esetekre. Fogjátok már fel, hogy kutyát és nem mellesleg bármilyen állatot tartani FELELŐSSÉG!
2019. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha valaki itt megtippelné mi baja lehet, honnan szerzel gyógyszert a kezelésre? Te magad fogod megműteni, ha arra szorul a halogatás miatt? Vagy agyoncsapatod valakivel, az ma úgyis nagyon divatos megoldás?!
2019. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
itt ne probalkozz ilyen kerdesekkel mindenki le nez ha nincs penzed el vinni allat orvoshoz.
2019. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Lenézi???


Nem lenézi, hanem legszívesebben eltörté a lábát, és hagyná kínlódni, mert nincs pénz dokira.


Fel nem tudom fogni, hogy képes valaki egy vállrándítással elintézni, hogy hát nincs pénz, amikor az állatnak láthatóan komoly fájdalmai vannak.


Kérdező, keress meg egy állatvédő szervezetet, kérd a segítségüket! Add oda nekik a kutyát, mert nem tudsz róla megfelelően gondoskodni!

2019. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8 as vagyok nekem se lenne mindig penzem de felre tettem 15 ezret ha valami lenne a kutyusommal. ha tud ép eszűen gondolkodni akkor annak is lehet állata aki nem tud hirtelen tobb penzt ki adni. Neked milyen lenne ha nem lenne örökké pénzed de szeretnél egy aranyos kutyát akivel tudsz játszani vagy simogatni
2019. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!