Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lesz a kutyámnak ha egy...

Baja lesz a kutyámnak ha egy kóbor kutyától lett vemhes?

Figyelt kérdés
3éves kutyám van,keverék vagy korcs(kinek hogy tetszik)és valamelyik nap beszökött hozzá egy kan,de mi már későn vettük észre és akkor már épp végeztek.A kutya j tán na azonnal el is ment.Mit csináljak?Kérlek segítsetek😭

2019. júl. 29. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ivartalanittasd... 3 evesen mar reg tul kene lennie rajta
2019. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
98%

Mindenképpen vidd el állatorvoshoz.

Ő valószínűleg jobban ért hozzá, de azért itt van egy link.:


[link]

2019. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Konzultálj az állatorvossal, és ivartalaníttasd mihamarabb! Vemhesen is lehet ám, főleg nagyon az elején.
2019. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
nem lesz nyugi az én anyuám is egy hajléktalantól let vemhes és én is meg születem:)
2019. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
12%
szerintem nem lesz baja aranyos kis keverék kutyuk lesznek majd neki
2019. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
18%
Attól mert hajléktalan a kutya, még nem biztos hogy nemibeteg is. A szerelem vak.
2019. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Ivartalaníts
2019. júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Lehet baja, de nem biztos, hogy lesz.

Viszont, nincs késő: a vemhesség félidejében a legideálisabb ilyen esetben a műtét, kérj időpontot állatorvostól, és ivartalaníttasd!

2019. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most vidd el az orvoshoz lebeszélni az ivartalanítást! Hacsak nem akarsz egy alomnyi keverék kutyát, akiket sem eladni, sem elajándékozni nem fogsz tudni (itthon két millió gazdátlan kutya van!), viszont a felnevelésük kb 60.000 ft/kölyök 8 hetes korig!
2019. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!