Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért gondolják a Rottweilerekr...

Zsumilan kérdése:

Mért gondolják a Rottweilerekre hogy a legveszélyesebb kutyafajok?

Figyelt kérdés
Sokan azt gondolják, hogy a Rottweiler a legveszélyesebb kutyafaj! Pedig nekem is rotim van és könnyű betanítani nem bánt senkit! Előre is köszönöm a válaszokat! Csak rendes választ szeretnék
2019. aug. 25. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sok embert már megtámadtak ezek a dögök. Meg kéne tiltani a tartásukat. Te is új magyar lehetsz vagy valami telepi proli
2019. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is rotim van, a világ legszelídebb és legokosabb kutyája.

Minden csak a gazdától és a bánásmódtól függ.

A kutya csak azt csinálja, amire szocializálták.

2019. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A felelőtlen állattartásra,a hozzáértés hiányára lehet visszavezetni a rotikat övező negatív kritikákat. 12 évig volt rottweilerem,masszív,nagydarab,örök gyerek,aki egy pillanat alatt tudott rettenthetetlen család-házőrzővé válni ha kellett.Olyan természetes intelligenciája volt,amit sem előtte sem pedig később nem tapasztaltam kutyáknál,és itt nem a szokványos parancsszavak elsajátítására gondolok.A 2000-es évek végéig a környezetemben nagy divat volt rotit tartani,és ez a hóbort ahhoz vezetett hogy nem egy kutyust a tetves gazdinak el kellett altatnia.Egész nap a boxban tartott,vert ,éheztetett eb rövid idő alatt tartói ellen fordult,amit persze ők zokon vettek...Vannak akik képtelenek a felelős,szeretetteljes kutyatartásra,ráadásul egy rottweiler tartása magasabb szint.Tudom mire képes egy roti ha családtagként van kezelve.Sosem gondoltam volna hogy így fogok szeretni egy négylábút,és így odavág amikor elveszítem...
2019. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Kinézetük miatt. De ha foglalkozva van velük akkor nem az, ami az összes kutyára igaz. Nekünk 4 évig volt sajnos komoly betegségben elpusztult, de a kedvenc kutyám volt. Nyugodt, okos, gyerekbarát.
2019. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 éve elhunyt rottweileremre a mai napig nem tudok sírás nélkül gondolni. Pedig előtte is, utána is voltak-vannak kutyáim, de a rottweiler egy csoda, szerető, hozzáértő gazdánál.
2019. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!