Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hatásos lehet egy pit vagy...

Hatásos lehet egy pit vagy egy staffordnál a villanypásztor? Nekem staffom van, és szökős.

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 22:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
hatásos de állatkínzás...
2009. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Winner of Royal Hill ***** válasza:
58%

Nagyon hatásos és nem állatkínzás!!!!

Sokkal jobb ha az a 10ezer volt vágja orrba egy párszor a blökit,mint hogy autó alá kerüljön, aztán csavarozni,szegecselni kellje, vagy netán belehaljon!

Szerintem nyugodtan vegyél egyet, a német dogjaimat is megfogta:D

2009. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy dogom.Szerintem tetszene neked,gyönyörű.Másfél éves(vele iylen gondok nincsenek) csak a stafimmal.Feltudnánk venni a kapcsolatot?Érdekelne néhány dolog a villanypásztorral kapcsolatban.Nagyon hálás lennék.
2009. szept. 4. 08:50
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem inkább megfelelő kerítést kell csinálni.

Hallottam nem egy olyan kutyáról amelyik tiszta idegroncs lett a villanypásztortól:( 3 m-re se merte megközelíteni a kerítést (így az udvar nagy részét nem is tudta használni) és ha már meg kellett közelítenie a 3m-es zónát fülét farkát behúzta és remegett:(

Szerintem nem ez a megfelelő módszer (mintahogy tanításnál az elektromos nyakörv sem)

Kerítéssel, foglalkozással kell elérni, hogy a kutyád otthon maradjon - ha pedig kan és a szukák miatt szökik, hát ivartalanítani kell.

2009. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Winner of Royal Hill ***** válasza:
15%

Hát ha a staff idegbeteg lesz a villanypásztortól akkor kijár neki egy jó adag T61!

Egyébként meg nem mindenkinek van ám pénze atombunkert építeni a kertje köré csak azért mert a kutya kicsit szökős.

A villanypásztor olcsó, humánus és igen hatásos gyors megoldás. 20-25 ezer forintból kiépíthető a rendszer, míg az új kerítés ennek akár 10 vagy 100szorosa is lehet!

Kicsit gondolkodni kellene!

2009. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem,hiszem hogy más lehetőség lenne.Az apja is ilyen állítólag,hogy mindenen átmászik.Az én kutyám már 4 hónaposan felhúzta magát a vadászkerítésen és kiügrött az elkerített helyéről.Mostmár így 1 évesen a kerítés sem akadály neki.Ez nem a végleges kerítésünk,de a rendesen kiépítetten is átfog.Ezért gondolkodom villanypásztorba.A kertünk nagyon-nagy van mellette egy dogom is.A területük maximálisan megvan.Nem lenne leszűkítve a területe sokkal egy ilyen eszközzel.Még mindig jobb szerintem mintha láncra verném.Nagyon okosak egyébként a staffok ennyi a baj velük scak hogy szökősek.Szerintem pár csípés után megtanulná,hogy hova nem mehet.
2009. szept. 4. 09:13
 7/20 A kérdező kommentje:
Még valami.Leginkább az érdekel,hogy aki staffinál használ ilyen eszközt milyen erősségi fokozatot vásárolt?Hallodtam,hogy más kell a hosszúszőrű kutyáknak stb.De mint köztudott egy pitnak vagy egy staffnak nagyobb a fájdalomküszöbe.Lehet amit egy ''átlagos'' kutyának kellemetlen ő megse érzi :S
2009. szept. 4. 09:23
 8/20 Winner of Royal Hill ***** válasza:
28%

Meg bizony! És egyébként érzi mikor van bekapcsolva, mégis kikapcsolt állapotban se megy a közelébe!

Sok sikert!Gratula a kutyáidhoz:D

2009. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia dettó ebben a cipőben járok mint te, nekem is Staffom van és nem lehet egyedül hagyni mert abban a pillanatban mászik a kerítésen át , és hiába van 2 méter magas kovácsolt vas kerítés a kutyáknak , ami csak nekik csináltattunk , mert szökős az egyik ebem , van mellette még 2 , de ők nem szöknek.

A kerítés nem 2 ft volt hidd el , és mégsem akadály neki!

Én is erre a villanypásztorra gondoltam és be is vezetem !

2009. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]



[link]



[link]


[link]



Ezek lennének ők.Szerintetek szépek? :)

2009. szept. 4. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!