Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnatok nekem mondani aranyos...

Tudnatok nekem mondani aranyos es erdekes neveket egy kistestu kutyanak?

Figyelt kérdés
o lessz az elso kiskutyam es nagyon izgulok, de meg nem talaltam neki nevet. esetleg megirhatnatok az oleteiteket illetve hogy hogy hivjak a ti kutyatokat?! kimeljetek meg az ostobo troll bvalaszokkal.

2019. aug. 27. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Jaj egyem is meg!:) Mandula, Mazsola, Bobó, Maci, Hópihe, Pocok, Pici, Picúr, Az én kuyámat Csöpinek hívták.
2019. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Süti
2019. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Csepke,Bogyó.
2019. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb, ha inkább megfigyeled :)


Be fog ugrani majd egy név, ami egyszerűen ő :)


Sok boldogságot a kutyushoz!

2019. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Az én kutyámat Merlinnek hívják.Mindig valami külföldi nevet adok az állataimnak,mert..hát azok jól hangzanak.

Illetve úgy választok,hogy ha felnő se legyen nagyon idétlen,mert amikor egy kölyök rotit Cukinak neveznek el az jó név választás,de..mikor megjelenik majd egy év múlva 40 kilóval nehezebben és Cuki néven hívod valahogy rögtön el is veszti a tekintéjét. :D


Mint 'kutyás' név szerintem fiúnak a Jack,Blake,Boomer,Deezer,Toby,Archie,Max,Sammy nevek nagyon jól hangzanak.

Lány állatot ritkán tartok így nekik nem nagyon tudnék.

Bella,Molly,Lili,Lucy,Bailey (egy kutya 4 élete film,fiú és lány név is lehet),Emily,Nana,Maya nevek között válogatnék alighanem.

2019. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a kommenteket, lany kutyus es Milka lesz a neve :)
2019. aug. 27. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!