Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem mondani jó...

Tudnátok nekem mondani jó kutya neveket?

Figyelt kérdés

Van egy bichon havanese kutyusom,fiú,izgága kicsit félénk és játékos (3 hónapos).

Elnézést a helyesírási hibákért. Trollok,bunkók kerüljenek. A válasszokat előre is köszönöm



2015. okt. 18. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédunk bichonját Macinak (Mackó) hívják.

De szerintem a Pamacs, a Szőrmók, a Gombóc, Fagyi, Vanília is illene rá

2015. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) ,jöhet még !
2015. okt. 18. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Óóó hát van egy csomó most hirtelen nemtudok sokat mondani de én nagyon szeretem a vicces vagy különleges neveket :) pl.: Rudi, Bubu, Piszok, Szutyok, Vakarcs, Pupi, Zokni :) igazából csak arra figyelj hogy rövid legyen, 2 maganhangzó legyen benne mert azt a kutyus könnyen megjegyzi mint a 3 szótagú neveket :) de nevezheted Mogyorónak és akkor becézheted Mogyinak, mint én az én kutyám :)))
2015. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyimkutyát 'Bac'nak hivjak (Baccardi röviditese), de sokan elertik 'Bug'nak (angolul ejtve)
2015. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rudi, Vili, Oszkár. Plútó. Én tuti, hogy valami komoly nevet adnék neki nem ilyen Pamacs meg hasonlókat.
2015. okt. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dani,Bundi,Arnold, Doni, nekem ez a kutyi olyan "Danis" fajta kinézetű, abból van egy olyan variáció, hogy Deiniol, most találtam, és akkor nemtom, nekem pl a Niol tetszene, vagy Nilló esetleg:) Amúgy az első gondolatom az volt, hogy ilyen kutyulihoz valami Dolmio vagy nemtom, szóval ilyen D-betűs nevek illenének nagyon, amikor rákerestem képen.
2015. okt. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Vendel
2015. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm már meg lett a neve,Happy,ez annyira illik rá ! :D
2015. okt. 21. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:
:D
2015. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!