Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba busszal vagy...

Görögországba busszal vagy repülővel éri meg jobban elutazni?

Figyelt kérdés
Nyáron mennénk görögbe nyaralni, de nem tudjuk, hogy milyen utazási formát válasszunk. Melyik utazási irodánál érdemes foglalni (szállás+utazás)? Hol olcsóbb? Illetve van olyan, hogy a repülő nem sokkal lenne drágább mint a busz? :) Előre is köszi a segítséget! Üzenetet is küldhettek a tapasztalataitokról nyugodtan. :)

2017. dec. 26. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Én semmiképp sem mennék repülővel. Imádom nézni, ahogy a táj változik útközben.
2017. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Busszal akkor sem mennék ilyen messzire ha nekem fizetnének érte.
2017. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Én mindenképpen repülnék. Mi úgy mentünk Korfure. Délelőtt 10-kor már a tengerparton ültünk. Ezerszer inkább, mint hogy tizensok órán át egy buszban poshadjak.


A legjobban akkor jársz, ha skyscanneren nézel olcsó repülőjegyet és megveszed ott, szállást meg nézel booking.com-on és lefoglalod ott... Ki se kell mozdulni otthonról. Felesleges utazási irodával bajlódni.

2017. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Mi a párommal busszal mentünk idén nyáron Korfura. 71.000 forint volt a busz+szállás 7 napra. Az út hosszú volt,de imádtam. 2018 nyarán szintén busszal megyünk Zakynthosra, 83 ezer ftból.
2017. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Próbáld meg azt, hogy keresel buszos utakat, keresel repülőjegyet és összehasonlítod, mi mennyibe kerül, aztán döntesz.

Repülőjegyek keresésére jó a már említett skyscanner, de még sokkal sokkal jobb az azair.com oldala.

Súgok. Haa buszos út jött ki drágábbnak, valamit rosszul csináltál.

2017. dec. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
50%
A fapados repjegyek vilagaban bolond aki buszozik a görögökhöz
2017. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem értem ki szórakozik azzal, hogy másokat lepontoz..
2017. dec. 27. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
80.000 forintból repülővel is kijön, szállással együtt.
2017. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!