Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull vagy nem?

Pitbull vagy nem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Sokan mondtak sokfélét a fajtájára, hogy amstaff, hogy pitbull, hogy egyiksem. Szóval hozzáértőtől szeretném meglérdezni hogy milyen fajta?


Állítólag van törzskönyve, viszont az előző gazdájánál aki lemondott róla. (gondolom valami csalóé volt, amolyan "ha kell váltok tk-t de az plusz pénz")



2019. aug. 28. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha van törzskönyve, akkor azon meg van nevezve a fajta.

Én úgy tudom, itthon pitet nem törzskönyveznek. Hacsak nem az MKSZ-en belül.

2019. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Olyan, ami a törzskönyvében van. Ha mégsincs, akkor keverék és bármi lehet benne. Egyébként én inkább amstaffot látok benne, de ismétlem, bármi lehet.
2019. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább stafit látok benne, a pit valamivel zömökebb, legalábbis azok alapján, akiket én a környékünkön látok.
2019. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

#3: a pitbull minden csak nem zömök. Ha nem értesz hozzá, ne szólj hozzá....


Kérdező: Képről is max keveréknek néz ki. Mint ahogy te is írod "Állítólag van törzskönyve" na pont annyira fajtatiszta.

2019. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én a környékünkön élő pitbull és stafi kutyákból indultam ki, akkor csak itt olyanok.
2019. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

A staffi szelesebb. O egyertelmuen pit. A pitek ilyen atletikusak,de a staff arckarakterevel,csak szoglesebb a vonasa. A tied pit. Anyamnak pitje van ,nekem amstaffom.


Nagyon szep testaranyai vannak a kutyadnak. A standardnak megfeleloek. A fejforma is. Elvileg kene rancnak is lennie a fejen. Azt a foton nem latom,de szerintem az is megvan.

A szore is megegyezik a standarddal.


Sehol ne mondd,h pit,mer nem lesz jatszotarsa. Ugy fosnak toluk.

2019. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: a környéked bull típusú keverékekkel van tele és olyan gazdákkal akik nem tudják milyen kutyájuk van
2019. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1: Nyilvánvalóan törzskönyvezik Magyarországon, miért is ne tennék? Nem értem
2020. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!