Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász - csivava keverék....

Németjuhász - csivava keverék. Hogy történhet ilyen "baleset"?

Figyelt kérdés

Márminthogy... miéért és hogyan lehetséges ez??😂😭😂

Minek kellett ahhoz történnie hogy ez létrejöhessen??😂😂



2019. aug. 28. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Megoldanak bármit ha hív az ösztön.
2019. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ehhez két idiót∆ felelőtlen gazda és két ivaros kutya kell. Semmi más
2019. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Ismerősöknél két éve berni pásztor - tacskó kölykök születtek. Természet néha vicces kedvében van.
2019. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
#3 ez nem a természet..
2019. aug. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk a szomszédunkban egyszer volt egy kis tacsi és egy nagy, talán egy rottweilernél is nagyobb kutya. Nem tudom, régen volt. Mindenesetre elég nagy volt. Lett egy kiskutya. Ilyenkor az a csoda, hogy, hogy túl éli a szuka. Mármint nem tudom, hogy ilyenkor milyenek az esélyek, de nem kockázat mentes, az biztos.
2019. aug. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

A kutyák nem küllemre választanak, amikor párzanak. A tüzelő szukát bármelyik ivaros kan fedezheti. Ha a szuka a nagyobb, akkor az legugol a kannak. Rendkívül veszélyes, ha szuka a sokkal kisebb, mert ilyenkor nagy az esélye annak, hogy a szukához viszonyítva túl nagyok a kölykök. Ilyenkor a vemhesség és a szülés is akár életveszélyes is lehet a kutya számára.

És igaza van az egyik válaszolónak, ez korántsem vicces, hanem felelőtlenség.

2019. aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Kell hozzá egy ivaros kan és egy tüzelő szuka, amelyik nem marja el a kant. Ha ez megvan, a kutyák bármit megtesznek, hogy összejöjjön, nem ismernek akadályt és nem érdekli őket a másik fajtája (kivéve, ha valamelyik fél bizonyos típusú kutyáktól). Ismerősöm kaukázusi-csivava keverékkel találkozott, ahol a kan volt a csivava (ellés szempontjából ez a jobbik eset).
2019. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Amikor gyerek voltam, nekem kis tacsim volt, a szomszédnak valami dog (nem emlékszem már pontosan). Faluban laktunk, nálunk nem volt divat az ivartalanítás... A tacskóm vemhes lett, és a szomszéd haragudott, hogy az ő nagy kutyája erre a kis "patkányra" ment rá, és jó párszor megrugdosta vemhesen. 9 éves voltam, nem tehettem semmit. A kiskutyám nem élte túl, nekem máig tartó traumát okozva (és most is elsírtam magam, ahogy leírtam). Ez nem a természet, ez az ostoba, felelőtlen és színtelen mocsok ember játéka nekik kiszolgáltatott állatokkal. Az állatbarát ivartalanít.
2019. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!