Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illik ez (ek) a név (nevek)...

Illik ez (ek) a név (nevek) az Akita inu-nak?

Figyelt kérdés

1: Naruto

2: Neji


mivel japán rajzfilm remélem jó

melyik jobb?? esetleg saját ötletek?


2010. júl. 14. 03:18
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
nem nézek ilyen japán sz4rokat szoval nem tudom mi illik mi nem
2010. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első nem annyira, inkább kétszótagos nevet válassz a kutyusnak, könnyebben megjegyzi. A második tetszik :)
2010. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem nevezném Narutonak az akitámat. Írd be a google-be hogy japán férfinevek! Hátha találsz valami komolyabbat, ami tetszik is! Mondjuk a "Naru" becenév meg kimondottan jól hangzik...a lényeg végülis hogy neked bejöjjön! :)
2010. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha a Narutoból akarsz nevet adni a kutyádnak, akkor miért nem lehet Akamaru?:P Mellesleg én a Kenichi nevet adnám a kutyának, ha mindenképp japánt kellene. Szerintem illene az akitához a Shino is vagy a Hiro.

Érdekességképp láttam már Apachai nevű kutyát is. Szintén anime figura és nagyon nagy arc, emellett hihetetlen aranyos.

Ha viszont a te változataid közül kéne választani, akkor semmiképp sem Narutó, hanem Neji.

2010. júl. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Neji!

A Naruto kicsit bénán hangzana.

2010. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a Naruto nekem se tetszik, de a Naru aranyos! :)
2010. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Valami a jellemére vagy külső tulajdonságára utaló szó japánul. Narutót semmiképpen nem adnám neki, és nem csak azért, mert rühellem azt a sorozatot.

Persze, lehet, hogy azért, mert én az Ezüst Nyílból indulok ki. >_< Tehát, Shiro, ha fehér, mittomén. Akake vagy Akase, ami a vöröses szőrű akitának jó. Vagy valami két szótagos férfinév.

2010. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, én egy hónap múlva kapom meg az akita kiskutyámat, és a család erőteljesen le akar beszélni az Ezüst Nyíl névről, de eddig még nem találtam akárcsak megközelítőleg olyan jó nevet, mint az. :DD De még gondolkozom a Shiro-n(Ezüst Nyíl nagyapja ;) is..
2011. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!