Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil be újra a szobatis...

Miért pisil be újra a szobatiszta kutyám?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezer ilyen kérdés van már de egyik se teljesen olyan mint az én esetem. Szóval, reggel öt óra körül szoktam kelni és akkor megyünk le először. Előtte feloltozok és elmegyek wcre. Na és még én bent vagyok addig a kutyám szépen bepisil a nappaliba. Pedig már megszokta a napi rutint és tudja hogy séta következik. Két éves, eddig semmi gond nem volt kb egy hete kezdte ezt. Miért csinálhatja?
2019. szept. 1. 04:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár egészségügyi gond is lehet, érdemes a dokit kérdezni.
2019. szept. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Orvosnál még nem voltunk, de mindenképpen elviszem oda is.
2019. szept. 1. 06:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Korából ítélve elég jó esélyt adok egy kis birtok viszony tesztelésre is.
2019. szept. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk szeparációs szorongás okozta az ilyen bepisiléseket. Szintén akkor amikor reggeli séta előtt még a saját dolgunkat végeztük. Eltűntünk a szeme elől, picit bepánikolt és megtörtént a baleset. Időnként éjjel is előfordult (ő az előszobában aludt). Ő menhelyről került hozzánk, így mi ezzel indultunk, csak azért írtam le, mert esetleg nálatok is történhetett valami olyan változás ami ezt váltotta ki.

Mimdenesetre a doki szerintem is jó ötlet, ártani nem árt.

2019. szept. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, van abban valami amit mondasz, tényleg hasonló a két helyzet. Csak nálunk eddig nem volt probléma.
2019. szept. 1. 08:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet a meleg miatt többet iszik és kevesebbet bír.
2019. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!