Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyàm (6eves kan yorki)...

Kokteldiana kérdése:

A kutyàm (6eves kan yorki) szobatiszta volt csak az udvaron vizelt, mostmár panelban lakom, pelenkára akarom szokatni de nem megy. Tartogatja míg le nem viszem. Mit tegyek hogy megszokja?

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz egy szobatiszta kutyát pelenkára szoktatni?


Nem fér bele napi 3 séta?


Nem ajánlom a pelenkát,én elcsesztem vele nagyon, 3 éves koráig állandóan vmelyik szőnyeget pisilte le a kutyánk. Fél évig nem volt lent szőnyeg, rendszeresen lehordtam utána tudtunk szőnyeget rakni a lakásba.


Örülj,hogy szobatiszta és nem kell takarítanod utána.

Ne rontsd el a pelenkával!

2019. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nem kell a szoba tisztasággal szenvedned.

Nem értem. Akinek nincs 3x10 perc ideje se sétálni a kutyával egy nap az miért nem tart inkább macskát?

2019. júl. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A kutyádnak van esze.
2019. júl. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne szoktasd pelenkára. Vidd le napi háromszor és kész.


Minek tanítanál egy szobatiszta kutyát arra, hogy bepisiljen? Ugye érzed, hogy ez abszurd.

2019. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod leszoktatni a szobatisztaságról?

Reggel leviszed 10 perc eü. sétára, ha hazaérsz a munkából leviszed egy hosszabb sétára, majd este, lefekvés előtt megint leviszed egy eü. sétára. Ha ez nem megy, akkor gáz van. A kutyád nem fogja jól érezni magát akkor sem, ha akkor pisil-kakil, amikor jólesik neki.


Ez a MINIMUM, amit egy lakásban tartott kutya esetében el kell végezni.

2019. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt hittem, hogy ezek a mini kutyák alapból ilyen idegbetegek. Olvasgatva az itteni kérdéseket, tökre elszégyelltem magam: a kutyákkal semmi baj, csak rendszerint félkegyelmű libák veszik őket, akik minimálisan sem alkalmasak kutyát nem nevelni, de tartani sem. Bocs’ miniblökik!
2019. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt leminősítenétek az embert.. reggel 6tól este 10ig dolgozom.. es a rokonaim szaladgálnak a kutyámhoz.. nem vagyok hülye liba.. kikérem magamnak.. Egyébként meg fanatikus kutya imádó vagyok.. mentem a kóbor kutyákat.. szval szerintem jobb ha te szegyenled magad amiért ilyen bunkó vagy😉
2019. júl. 13. 07:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha reggel 6-tól este 10-ig dolgozol, akkor nem kell kutyát tartani.


Ha nem tudod megadni neki azt, amire szüksége van, akkor ne legyen kutyád!

Gyakorlatilag aludni jársz haza, a rokonaidra terheled a "kutyaimádatodat".


Pelenkára akarsz szoktatni egy szobatiszta kutyát, mert nincs időd vele foglalkozni, és te nevezed magad kutyaimádónak?

2019. júl. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pár honapja van ez igy mióta változott a munkahelyem.. kénytelen vagyok dolgozni hogy eltartsam magam.. de nekem nincs kedvem vitatkozni nem azért irtam az oldalra.. Ugyhogy kosziszepen bunkókám
2019. júl. 13. 08:21
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez érthető, csak akkor bízd rá a kutyád olyanra, aki képes tisztességesen ellátni.

Mert, ha képes vagy elnézni, hogy a kutya reggel fél 6-tól este fél 11-ig (most fél-fél órát számoltam az utazásra) tök egyedül van egy lakásban, akkor nem szereted a kutyát.


Nyilván azért akarod csórikámat pelenkára szoktatni, mert nincs időd a minimumot sem megadni neki. Szomorú.

2019. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!