Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A "Jófogáson" miért nem...

A "Jófogáson" miért nem fogadják el a kutyahirdetésem?

Figyelt kérdés
Fajtatiszta törzskönyves kiskutyáim vannak, és nem jelentetik meg. Azt írja vissza, hogy kevés a szöveg. Már egész hosszú szöveget írtam. Nem lehet velük felvenni a kapcsolatot.

2019. szept. 6. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha tenyeszto vagy, szerintem ne a jofogason hirdess.
2019. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Pár hónapja megszigorították a sok szapi miatt a kutyák hírdetését jófogáson, bár sajnos megvannak a kiskapuk. Ha meg tényleg tenyésztő vagy akkor nagyon nem értem miért akarsz a jófogáson hírdetni...
2019. szept. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A facebookról nem lehet eladni. Érdekes, mert van akiknek elfogadják a hirdetését, pedig nem is törzskönyvesek a kutyáik. Mi alapján szelektálnak? Aki beírja, hogy fajta jellegű, azoknak megjelenik. Ha beírom, akkor meg azt hiszik, hogy keverékek a kutyusok.
2019. szept. 7. 00:41
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk ne Jófogáson hirdess...
2019. szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most azt válaszolták mivel ugyan az a háttér, hogy ugyan azt a kutyát hirdetem. Az egy tavaszi 3-as alom volt, most meg egy kiskutya született. Ezért megtagadhatják a hirdetés feladását? Mivel fajkutya, így hasonlóság van valamennyi.
2019. szept. 7. 11:47
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg is érdemled. Nem szeretem az ilyen embereket akik csak a pénzt látják a kutyákban. Sehol senkinek nem engedném hogy hirdessen ilyesmit. Nevelje fel és gondoskodjon róla ha már fiaztatni tudja. Uncsim is ezt csinálja sajnálom is szegény kutyáját hogy egy évbe 3x fial.
2019. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Milyen elvek alapján tenyésztesz? Milyen eredményeket tudsz felmutatni a kutyáiddal? Tartod a kapcsolatot kutyás szakemberekkel?
2019. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
34 éve tenyésztek egy bizonyos fajtát, és sok kiváló eredményt értünk már el kiállításon. Nem értem milyen szakemberre gondolsz?
2019. szept. 8. 00:21
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
34 éves tapasztalattal nem bírsz eladni egy kiskutyát csak jófogáson. Hát jó...
2019. szept. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
A jó tenyésztők kutyáira előjegyzés szokott lenni.
2019. szept. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!