Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A "Jófogáson" miért nem...

A "Jófogáson" miért nem fogadják el a kutyahirdetésem?

Figyelt kérdés
Fajtatiszta törzskönyves kiskutyáim vannak, és nem jelentetik meg. Azt írja vissza, hogy kevés a szöveg. Már egész hosszú szöveget írtam. Nem lehet velük felvenni a kapcsolatot.

2019. szept. 6. 23:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha 34 éve tenyésztesz, meg ilyen jó eredményeid vannak, akkor miért a jófogásra teszed fe őket????
2019. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
El ne higyjétek már hogy 34 éve tenyészt. Akkor nem lenne szüksége a jófogásra meg itt panaszkodnia se kéne.
2019. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Eddig itt hirdettünk, akkor változtatunk. Egyébként nem könnyű eladni manapság. Nincs az embereknek pénze törzskönyves kutyára. El szoktak kelni hirdetés nélkül a kutyáim általában, most ez az egy darab még nem kelt el. Kritikát kaptam, de a kérdésemre választ nem.
2019. szept. 8. 17:38
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

A jófogás megváltoztatta a kutyákkal kapcsolatos hirdetések feltételeit. Keress rá a Jófogás szabályzatában, mi kell pontosan a hirdetéshez.

Ha jól emlékszem fajtatiszta elnevezéssel csak akkor tölthetsz fel hirdetést ha a hirdetéshez mellékeled a szülők/kölykök származását bizonyító okiratok másolatát, és egyéb papírokat.

Ha ezek nincsenek meg akkor csak mint XY fajta JELLEGŰ kutyaként tehetsz fel hirdetést.

2019. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó 9:06-os válaszoló: köszönöm szépen a segítőkész és értékelhető válaszodat! Elolvastam a szabályzatukat, de ez hogy a dokumentumokat be kellene küldeni nem írják. Be fogom küldeni, hátha így megjelenik. Van aki azt mondta, hogy simán azt várják, hogy kiemeléssel befizessék, és akkor jelenik meg.
2019. szept. 9. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!