Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az a problémám hogy nem nem...

Az a problémám hogy nem nem tudok mit kezdeni a szuronyos instáló legyek ellen teljesen megkeserítik a kutyáim életét (Amstaffok)?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok mindenit kipróbáltunk de semmi! Állandóan véresre csípik a fülüket! Érdekelne hogy mit ajánlanátok, ami segít?
2010. júl. 14. 15:24
1 2
 1/11 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Neostomosan oldattal fújd őket napjában többször.

A Duowin Contact Spray is jó,de nem úgy ahogy a használati utasításban van(nem kell egyszerre rájuk fújni,hanem azt is napjában többször fújkálni.)

Kubatol spray a fülükre.

Más ötletem nincsen.

2010. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem az állatorvos adott ampullában vmilyen löttyöt, vízben fel kellett oldani és egy ronggyal rákenni a kutya bundájára, de sajnos a nevét nem tudom. Hátha a dokid tud segíteni.
2010. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Második az valószínűleg a Neostomosan.
2010. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat!Kedves utolsó szerintem is arra gondolt,de azt próbáltuk többször is nem vált be!

Várom a további válaszokat!:)

2010. júl. 14. 16:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is azt használom. Bevált. Ráadásul olcsó is, nálunk 500 Ft/ampulla, sokáig elég.
2010. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Épp ma vettem ezt az ampullát, és mondták, hogy van valami fekete kenőcs, amit állatpatikában, vagy kórházban lehet venni. A nevét nem tudom, de ott biztos meg tudják mondani. Erről is jókat hallottam. De ugyebár változó, hogy kinél mi válik be.
2010. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Federol olajra gondolsz szerintem!Igen az jó de csak arra hogy sebet begyógyítsa de legyek attól mg csipkedik a kutyát!:S
2010. júl. 14. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:
A Neostomosan nekem bevált,de csak ugy ha higitás nélkül kentem rájuk.Igaz ugy nem annyira kiadós,de azzal legalább sikerült távol tartanom a legyeket.
2010. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én valami k betüset vettem, cseppek, olyasmi mint a frontline, bolha meg kullancs ellen van, de jo a szuronyos legyek ellen is.

kiltix vagy micsoda.

2010. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neocidollal fürdesd meg öket, aztán száradás után mindegyikre egy-egy Advantix és nem bántják többet őket a legyek. Kegyetlen állatok a szuronyos legyek, néha megcsíp egy-egy, hát nagyon fájdalmas.
2010. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!