Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Problémám egy utcán tartott...

Problémám egy utcán tartott eb, ami most kezd ivarérett lenni, és területvédő, főleg más kutyákkal szemben. Hova lehet fordulni ez ügyben?

Figyelt kérdés

A gazdához semmiképp, mert "svédek", akik még a rendőrt is elküldik az anyjába, aki kőrözött személyt menne be keresni a házba.

És így nem tudom a saját kutyám sétáltatni, mert ahogy kilépek a kapun már rögtön lerohan az a "kóboreb".


2011. júl. 23. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
''A gazdához semmiképp, mert "svédek", akik még a rendőrt is elküldik az anyjába'' Magyarországon laknak ? Ha igen ugyan úgy kell viselkedni mint a többi állampolgárnak rendőri intézkedés allat . szvsz Rendőrséget ki kell hívni ők majd tesznek ellene ! ilyen nincs hogy svédek
2011. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok lemarat : '' ilyen nincs hogy svédek meg akárkik a kínaiak is ugyan úgy viselkednek rendőri intézkedés alatt. 2 házzal odébb tőlünk németek laknak ismerem őket ők se csípik a jardot de ha megálítják akkor ugyan úgy átadja a papirokat stb
2011. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
"svédek"=romák
2011. júl. 23. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megmérgezném, ha nem büntetnének érte.
2011. júl. 23. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Dobbal nem lehet verebet fogni - nem kell mindent kikiabálni
2011. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már eltűnt, de nem én voltam.
2011. aug. 14. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!