Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ehet az 1 hónapos labrador...

Mit ehet az 1 hónapos labrador kutyus, ha már nem szopik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Prémium minőségű tápot beáztatva, lehetőleg anyatejpótló folyadékba, esetleg forralt kecsketejbe, vagy fűszer nélküli húslevesbe, esetleg kamilla teába.
2010. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyatej pótló tápszert kéne neki adni. Nem tudom pontosan de kérdezd meg az állatorvost hátha ő tud adni neked receptet kutyatápszerre. Ha nem akkor adj neki gyerek tápszert. Én Mildibé HA-s tápszeren neveltem fel egy alomnyi kiskutyát akiket betettek a kapunk elé. A dobozon azt kell nézni, hogy laktóz mentes legyen mert a kutyák nem tudják megemészteni a tejcukrot főleg az ilyen pici kutyák.

2010. júl. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 15. 06:56
 4/5 anonim ***** válasza:

4 hetesen már nem csak tápszer kell, nyugodtan mehet neki egy kis beáztatott táp is. Ilyenkor már kezdenek rendesen enni.


Itt vannak a tápok meg a baby ételek, én Milupát semmiképp sem adnék neki, a cicák szívósabbak, de a kutyának szerintem árthat. Meg minek, ha egyszer van nekik való.

[link]

2010. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is utolsó válaszoló! Ezeket hol lehet megvenni? Kutyásboltban? esetleg állatorvos írja fel, ott kérjek? Még megkérdezném, hogy az első oltást mikor kapja meg? Holnap lesz 5 hetes.
2010. júl. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!