Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatiszta Labrador?

Fajtatiszta Labrador?

Figyelt kérdés

9 hónapos Labradorom , Újszászon vettem teljesen Fajtatisztaként! Igaz hogy törzskönyve nincsen , s nem szeretném szaporítani , ivartalanítva lesz jövő héten Csütörtökön :) Csak láttam tegnap séta közben ( igaz 3 éves) Labi kant, és Kirusom kicsit másabb ... :/

Persze ha nem fajtatiszta az sem baj , hiszen imádjuk csak akkor az alom többi gazdija sem Fajtatisztát vett!

Köszi a válaszokat és az első képen még picike volt :))


2011. okt. 14. 10:38
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

A képek :P


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. okt. 14. 10:39
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha törzskönyv nélkül vetted akkor bármi lehet
2011. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ezt magam is tudom!! De esetleg a Fajtához értő emberek szimpla véleményét szeretném megtudni!!
2011. okt. 14. 10:43
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek hozzá előre szólok. Szerintem nem fajtatiszta, mert nekem is labrador keverékem van és szinte ugyanígy néz ki.
2011. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
66%
A mi kutyusunk is így néz ki. Szerintem igenis labi
2011. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem Labi, bár valami más tuti van benne. Ettől függetlenül Labinak néz ki, és nagyon szép. azt, hogy fajtatiszta-e csak akkor tudhatod meg ugye, 100%-ra, ha a szülei pl törzskönyesek. Nagyon helyes gondolkodás, hogy kiivartalanítod. Tele van a menhely...És sosem tudhatod milyen örökletes betgségei vannak a kutyádnak, ami a kiskutyákon kiüt. Amitől akár az egész alom el is pusztulhat, vagy a gazdi majd bevágja a sintértelepre, mert neki nem kell "beteges" kutya, amire a gatyáját is rákölti...
2011. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

[link]

labrador tenyésztő meglehet nézni a szukákat..mert gondolom neked szukád van..ha nincs tk-ja fajtajellegű keverék :)

2011. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Rendesek vagytok !

Hát remélem hogy a többi alomtesó gazdija is úgy gondolkodik mint Én .... ! Minden képpen ivartalanítva lesz, mert nem szeretnénk felesleges almokat! Igaz azóta vásároltam másik kutyust, törzskönyvvel , rendes tenyésztőtől , de ő is ivartalanítva lesz :)

2011. okt. 14. 10:57
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezhetem milyen kutyust vettél tk-val ? :) mert láttam egyik képen egy másik kutya lábát de nem tudtam ki venni hogy milyen fajta :)
2011. okt. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Amerikai Staffordshire Terriert :))
2011. okt. 14. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!