Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutyám?

Miért nem eszik a kutyám?

Figyelt kérdés
Hiába teszek ki neki száraz tápot, vagy konzervet, kutyaszalámit egyiket se akarja megenni a kutyus. Eddig rendesen evett mindig most lassan 3 napja, hogy hiába teszek elé bármit nem akar enni rottweilerkeverék.

2019. szept. 19. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Mert beteg. Vidd orvoshoz.


Lassan el sem kell olvasni a kérdéseket, csak beírni ezt mindenhová. De már hozzáírom akkor azt is, hogy minek kellett neked is kutya? Te jó étvággyal zabálsz három napja, míg az a szerencsétlen szenved, netán haldoklik?

2019. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem voltam olyan hülye, hogy zabáljak aggódtam érte és inkább minden fajta ötletet kipróbáltam. Egyébként mozog, ugrál, játszik, rágcsálja a kezemet is ha beteg lenne, akkor szerintem nem sétálna, nem inna, és nem is játszana, ugrálna de mind egy...
2019. szept. 19. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád azért nem eszik, mert nem viszed orvoshoz. Őszintén mégis itt mit vársz?
2019. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha te 3 napja nem ennél, akkor valószínűleg már kórházban lennél.

A kutyádhoz meg nem hívsz orvost!? Mire vársz? Hogy még nagyobb baja legyen?

2019. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos mit mondott?
2019. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!