Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1éves szuka,4kg-os kutyusomat...

1éves szuka,4kg-os kutyusomat ma este 7:15-kor ivartalanították.8:15-kor hoztuk haza, azóta kb 5percet volt éber, de azóta is csak fekszik. Hány óra múlva kellene megébrednie?

Figyelt kérdés
Hidegek a végtagjai(vérkeringés, hőháztartás tudom ilyenkor még nem 100%os), betakartuk, meleg helyen van. Beszéltem hozzá, simogattam de nem igen reagál. Mennyi idő után kezd el kicsit nézegetni? Olvastam sok kutya 1-2órával már botorkál, ő csak fekszik. Orvosnak is írtam, várom a választ.Ügyelet nincs a városban... köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 19. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor mi van ha ugyeletes nincs a városban? Hivj fel egy masik varosban egy allatkorhazat es kerdezz ra. A tanacs ingyen van. Ha kutyad van picit gondolkozz mi van olyankor ha pl este 11kor elkezd rángatózni, vagy lefekszik es nem tud felkelni. Megvárod mig reggel kinyit az állatorvos, addig meg vagy megdöglik vagy nem? A mi kutyusunk ennel sokkal hamarabb eberebb lett. Ennyi idő múlva mint neked már szepen ült, csak bágyadt volt.
2019. szept. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kistestű, lehet erősebben hat a nyugtató. Hívj fel egy állatorvost és kérdezz rá tényleg hogy ez normális-e. Ha holnap sincs jobban, menj vele dokihoz. Én pont ezért reggelre kértem időpontot hogy ha valami történik, még aznap vissza tudjunk menni.
2019. szept. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló az ügyeletet azért írtam, mert nem tudom visszavinni most oda, ahol műtötték, de természetesen az orvossal már konzultáltam. Azt mondta ez normális, a légzését figyeljük. Még csak halványan nézeget.

Második válaszoló, köszönöm!

Köldöksérve is volt, azt is megműtötték az ivartalanítással együtt. Kicsit vérzik a sebe, ti is tapasztaltatok vérzést az első nap?

2019. szept. 20. 02:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mivel és hogyan altatták, de hasonló méretű, korú kutyák között is eltérés van abban, hogyan reagálnak az altatásra. A mi kutyánkat 1-kor műtötték, 7-kor hoztuk el, akkor kezdett egy kicsit magához térni, 11-kor valahogy talpra kecmergett, mert hazajött az élete középpontja (a férjem). De még napokig az volt, hogy csak enni, inni, pisilni, üdvözölni állt fel és amint lehetett, lefeküdt.
2019. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A miénk 4 éves, 37 kg volt ivartalanításkor. Viszonylag hamar "eszmélt" viszont mintha be lett volna rúgva... Konkrétan kísérgetni kellett, fogni a mellkasát/medencéjét, hogy ne essen el. Ha lefektettük, kínlódott a feltápászkodással folyamatosan, 5-10 percekre viselkedett úgy, hogy feküdt nyugodtan.


Szóval sétálgattunk az udvaron fel-le, kb 2-3 órát.

2019. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutyádnak volt egy műtéte, hagyd aludni.
2019. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állatkínzó vagy.
2020. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!