Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lassan nyol hónapos szuka...

Ganjakarika kérdése:

Lassan nyol hónapos szuka amstaffom és be wc zik reggel délben este rendszeresen levan víve! Reggel 6kor 1 és 2 közöt este 6 kor és még egy utolsóra szokott lenni 8 9 között hogy meg elözzük a be wc zést de általában így is össze jön neki! Mi az oka?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt pontosítanád egy kicsit? mikor szoktak megtörténni a balesetek?
2013. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vidd le sűrűbben. Én felnőtt ember vagyok, de ha 6-7 órán keresztül nem mehetnék wc-re én is igen csak megizzadnék.

Az oké,hogy nem pisilnék be, de igazán kellemetlenül érezném magamat.

2013. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Pelusoztatok míg nem mehetett le?
2013. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Reggel 6 7 kozott du 1 2 kozot 6 kor meg este 8kor. Korul. Hat az ejszaka. Folyaman. Nem hasznaltunk. Egy hetig max 2honapos koraba
2013. jún. 12. 05:28
 5/7 anonim ***** válasza:
az a baj hogy a 8 órán egy kicsit kellene tolni. ha jól értelmeztem mindig csak este történik baleset. vigyétek 10kor utoljára ha lehetséges.
2013. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igaza van az utolsónak, ha éjjel van a gond, szükitsétek az esti és a reggeli séta közötti időpontot.

Este később,reggel korábban.

2013. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nagyon egyszerű , este ne kapjon enni , adj neki reggel 6 kor , meg délután 3 kor , és nem lesz mit ki pottyantania :D
2013. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!