Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az előfordúlhat, hogy egy...

Az előfordúlhat, hogy egy tenyésztő azért nem ad el nekem kutyát, mert Ő a BARF modell szerinti etetésben hisz, én viszont a minőségi, szuperprémium tápokban? Vagy legaálbbis nekem azzal lenne lehetőségem etetni.

Figyelt kérdés

2019. szept. 20. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Bármi előfordulhat, mivel a tenyésztő annak adja el a kutyáját, akinek akarja. Más kérdés, hogy esetleg hülyeség, de nem kötelessége eladni, ha nem szeretné.
2019. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Az autót sem vagy köteles eladni a vevőnek, csak azért, mert van pénz a zsebében.
2019. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Elő, de minek mondod meg neki?
2019. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Elképzelhető.

Holnap odamegy anyád és elmondja, hogy BARF-t fog etetni, aztán szevasz!

2019. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Bármi előfordulhat. Bármikor. Mindig számtalan lehetőség adott. (Az élet minden területén, max nem veszed észre)


Ergo most ha 5 perc alatt összefoglalsz 20 különböző okot, akkor bármelyik lehet, de megeshet hogy egyik sem és valami tök más.


A vásárlót pedig joga van megválasztani, bármik is legyenek a kritériumok.

2019. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

Előfordulhat, persze.

Amúgy vannak kutyák, akiknek egészségügyi okból semmi táp nem jó, csak a BARF etetés. Ha az ő kutyái ebbe a kategóriába tartoznak, tudnád folytatni ezt az étkezési módot, vagy kínlódnál inkább a kutya rosszulléteivel a táp miatt? Erre is gondolj.

2019. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, milyen probléma ez amiről írsz?


Én azt gondolnám, hogy amelyik kutyának emésztési gondja van, annak egy hipoaergén, monoprotein táp a legjobb...

Majd a sok, különböző típusú húst meg tudja emészteni?

BARFozni meg nem lehet csak egy, vagy mettő féle hússal, mert az már nem is BARF és nagyon gáz...

2019. szept. 20. 18:36
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Nézz utána a tápok összetevőinek.
2019. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát ez aztán a válasz...
2019. szept. 20. 18:44
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, ha lelkiismeretes gazdi akarsz lenni, és belefutottál egy ilyen tenyésztőbe, a minimum, hogy utánajársz ennek alaposan, és nem a tenyésztő szempontjai miatt értetlenkedsz egy anonim fórumon.
2019. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!