Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák megőrülnek ha itthon...

A kutyák megőrülnek ha itthon futószáron vannak, és ha elmegyünk akkor szabadon?

Figyelt kérdés
Ezt most hülyén fogalmaztam meg de mind1.xd
2010. júl. 15. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a fenének vannak futószáron? A kutyát nem szabad úgy tartani. Te is megőrülnél ha meg lennél kötve! Ez kínzás a kutyának!
2010. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem mellesleg a kerti kutyának is szüksége van sétáltatásra
2010. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de csak most van futószáron, mert csőtörés volt és dolgoznak itt. De azt kérdem hogy megőrül e ha most így van délután elviszem és eleresztem valahol és aztán megint visszakötöm.
2010. júl. 15. 11:25
 4/12 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
A lovat tesszük futószárra,nem a kutyát.
2010. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pár naptól nem lesz semmi baja ;)
2010. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pár napig kibírja, de nem tesz jót a kutyának.
2010. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
az kevésbé tenne neki jót, ha a csőtörésnél lábatlankodna és megütné valaki egy ásóval vagy kiszökne a nyitott kapun és elütné valami
2010. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha a csőtörés miatt biztonsági okokból van megkötve a kutya egy pár napra, az oké. Inkább, minthogy meglógjon a munkások által nyitva hagyott kapun vagy a lábát törje a törmeléken.

És jó, hogy elviszed sétálni, kell is! :)

De a rendszeres, hosszú távú láncon tartástól begolyózik a kutya.

2010. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elsőre nem kellene elengedned, hanem futószárral vinni egy darabig sétálni és párszor behívni, hogy lásd vissza jön-e. Utána ha figyel és vissza jön akkor nem lesz gond.


Én pl. futószárral szoktam vinni sétálni, nagyon jó ötlet, olyan mint az az visszahúzhatós, csak ezt kézzel kell visszahúzni nem gombbal és nagyobb a szabadságérzete is, hogy kicsit messzebbre mehet. :)

2010. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát jólvan na.xd olyan hogy 5 m-es acélhuzal és azon van 2 m-es lánc.
2010. júl. 15. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!