Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki lehet próbálni azt, hogy...

Ki lehet próbálni azt, hogy voltizshevedert teszek a lóra, csak úgy magában? És azzal vágtázom (persze futószáron)?

Figyelt kérdés

Mert az olyan érzés mintha szőrén vágtáznék ötletek?

Esetleg kipárnázott voltizsheveder ami magában sem okoz fájdalmat a lónak?


2011. aug. 26. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
áááá meg ne próbáld!!!! minimum egy izzasztót tegyél alá!! viszont ha szőrén akarsz vágtázni akkor minek a voltizsheveder???
2011. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert kapaszkodni még kell
2011. aug. 26. 12:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok úgy már vágtáztam is izzasztóval
2011. aug. 26. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
háát, ha nagyon a szőrt akarod érezni, akkor hajtsd ketté az izzasztót, de a heveder alatt mindneképp legyen, nehogy feltörje.
2011. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ok köszi

Esetleg kipárnázott voltizsheveder nincs?

2011. aug. 26. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, már bocs de te szerencsétlen, már ez a második kérdésed erről, értsd meg, hogy nem lehet rátenni, tanulj meg normálisan lovagolni, aztán szőrözz... Ha még kapaszkodnod kell vágtában, akkor felejtsd el szerintem az egészet, tanulj meg normálisan lovagolni először...
2011. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerencsétlen, és azt a másik kérdést meg nem én írtam ki, sőt! Válaszoltam rá
2011. aug. 28. 09:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak abban, hogy míg kapaszkodni kell vágtában, inkább hagyd a csudába, de ha mindenképpen szeretnél és szőrén, akkor ne tegyél ra voltizshevedert, kapaszkodj a sörényébe, én ha szőrén ülök és fáradr vagyok 2 óra után, mert épp kidolgoztuk a lelkünket (persze csak képletesen) a mai napig ráfogok a sörényére, pedig szőrén ugratok. Ha van elég hosszú sörénye, akkor megteheted, de szerintem nem halnál bele ha még egy kicsit várni kéne, míg fejlődsz(nem bántásból).
2011. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BíborHorse válasza:
Ha szőrén szeretnél lovagolni, ülj fel a lóra szőrén. Ha még nem tudsz kapaszkodás nélkül vágtázni, akkor inkább tanulj meg előtte.
2015. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!