Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszoktatni az...

Hogyan tudnám leszoktatni az ugatásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az a problémám van, hogy van egy yorkim és egyetlen szomszéd szerint, egésznap ugat a kutya, holott beszélgettem a felettünk lakó nénivel és azt mondta h csak a szembenlévő gyerekeket ugatja ha mennek iskolába, és onnantól semmi.

Egyik szombaton feljött, hogy ne dobáljuk a labdát, olyan mint a vasgolyó, nem lehet pihenni... de máshol állandóan kopácsolnak az nem baj...

Kezdek besokalni, mert tenyleg nem ugat sokat, max akkor ha elmegy valaki az ajtó előtt.. ha itthon vagyunk rászólunk, abbahagyja... de ha nem vagyunk itthon nem tudok mit tenni.. most rendeltem ezt az ugatasgatlo nyakorvet...

Azert lettem ideges, mert nem irta oda, hogy o volt, de hagyott az ajtomon egy papirt, hogy jo lenne ha elkussoltatadnak a patkanyodat, mert a kuki (szebben fogalmazva) kivan az ugatasaival, tuntesd el vagy lepni fogok...

Holnap lefogok menni elbeszelgetni.. ma nem akarok mert nagyon ideges vagyok es olyat tennek amit megbannek..


2019. szept. 26. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd körbe a többi szomszédot, hogy őket is zavarja-e?

Ha nem, akkor csak egy lelkes mindenbebelekötök ember.

2019. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem zavar mast legalabbis 2 lakast mar megerdeklodtem
2019. szept. 26. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél a Rossmannban egy jó minőségű füldugót, köss rá egy szép masnit és add neki oda. Ha bedugja a fülébe akkor nem hallja.
2019. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embernek valójában nem a kutyáddal van a baja, hanem az egész világgal. Keresi az alkalmat, hogy kibe köthessen bele. Az egyetlen járható út a kőkemény, határozott fellépés és megfélemlítés vagy megszégyenítés. Menj át hozzá, és kérdezd meg, miért olyan gyáva, hogy nem meri szemtől szembe megmondani a véleményét, miért cetliket dugdosva közli, hogy mit akar? Mondd el neki, hogy a papírt megőrizted, és ha bármi történik a kutyával, ez bizonyítéknak fog számítani.
2019. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!