Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát, hogyan lehetne...

A kutyát, hogyan lehetne leszoktatni az esti/éjszakai ugatásról?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró tud lenni,van, hogy az éjszaka közepén hajlani kettő órakor rákezd és óráig csinálja.

De, nincs is senki az utcán, gyakorlatilag a semmit ugatja.


Reggel mindenki kel, egyetem, munka...stb.És kellemetlen, amikor az ember kialvatlan.


Hogyan lehetne erről leszoktatni?

Német juhászról van szó.



Ne ugasson csak úgy, akkor ugasson,ha valami baj van.


2017. dec. 25. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Növelni a foglalkozás minőségét és mennyiségét. Egy lefárasztott kutyának nincs szüksége pótcselekvésre.
2017. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit foglalkoztok a kutyával? Mivel német juhász, munakkutya, így a napi séta nem valószínű hogy elég neki.
2017. dec. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes hozzászoktatni, hogy éjjel bent alszik, akkor nyugiban lesz.

Este lefekvés előtt alaposan lefárasztás, nagy séta, feladatokkal összekötve, és más kutyákkal összejönni bandázni.

2017. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ne is mondd. Én már felriadok, ha a szomszéd kutyája nem ugat. Szintén németjuhász és ott sincs semmi ugatnivaló. Nem tudnak vele mit csinálni.
2017. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudnak vele mit csinálni" - értsd. nem AKARTAK vele mit csinálni. Nekem is volt német juhászom, nem ugatott. Lefárasztott kutya nem ugat feleslegesen órákig. Neked is csak ezt tudom tanácsolni. (Nem egy sétától fog lehiggadni, és ahhoz is kell egy kis idő, hogy levetkőzze a rossz beidegződést, de ne add fel!:))
2017. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
#5: Nem kell séta, nem kennelben vagy megkötve van, hatalmas porta, annyit szaladgál amennyit akar. Ja! Falu, itt nincs kutyasétáltatás. A miénk miért nem ugat egész este? Menhelyi korcs, 2/3 németjuhász méret, ha ez számít (asszem nem). Szerintem a kutyáknak is van habitusa.
2017. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell séta, nem kennelben vagy megkötve van, hatalmas porta, annyit szaladgál amennyit akar" - ja, bocs, én kérek elnézést!

Amúgy te kimész azért néha a portádról? Te is mozoghatsz a kertben, amennyit akarsz. - De azért csak jó találkozni más emberekkel néha, nem? Új ingerek kellenek neked is, új ismerősök, új helyzetek stb. Vagy elég, ha mindig csak ugyanazt a falat bámulod?

2017. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megy már ki a divatból ez hogy van kert, minek sétáltatni a kutyát? Szerinted a kutya fel-le fog rohangálni a kertben a saját szórakoztatása miatt? Ebben mi lenne az érdekes neki? Minek a kutya, ha arra nem veszed a fáradtságot, hogy játssz vele, elvidd sétálni, hogy láthassa a kerten kívüli világot, találkozhasson a többi kutyával?
2017. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#8: Ha gondolod, megadom a szomszédom elérhetőségét. Csak te ne add meg neki a tiedét. Jó vagyok hozzád, hidd el.
2017. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8-sajna egyhamar nem. legalábbis faluhelyen, ahol te vagy a hülye, mert miért hurcolod a kutyád végig az utcán, attól csak a többi ugat. ettől függetlenül, ha valaki akarja, megoldja.
2017. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!